Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Valcujúce Inkognito donútilo Markízu konať: Po prepadáku s Dobre vedieť sa posilňuje!

Reprízové Dobre vedieť! prešprintovalo reprízové Inkognito, Markíza na to reaguje.

Markíza sa posilňuje v ďalšom slote. Minulý štvrtok vyšlo Joj urýchlené nasadenie dvojporcie Inkognita, s ktorým zatlačila markizácku istotu Dobre vedieť. S reláciou o hádaní povolaní konkurencii dokonca s druhou reprízovou časťou výrazne odskočila, keď podliezla až 23 %, kým v rovnakom čase vysielaná repríza Dobre vedieť! vybuchla s podielom iba cez 14 %.

Kým minulú sezónu Markíze fungovala kombinácia premiéry a reprízy Dobre vedieť! aj proti Inkognitu, pred týždňom tomu tak už nebolo a televízia sa rozhodla konať. Proti premiére a repríze Inkognita nasadzuje tento štvrtok netradične rovno dve premiérové epizódy Dobre vedieť! za sebou, čím bude chcieť zvrátiť situáciu vo svojej prospech. Do štvrtkového večera pritom vynakladá nemalé investície, keď po 22:30 pokračuje vo vysielaní neúspešnej celebritnej šou Hviezdna párty, ktorá potrebné ratingy v tomto čase nedosiahne.

Kým Dobre vedieť! v tomto roku zatiaľ ďaleko zaostáva za svojím najlepším obdobím z vlaňajška, Inkognito je na vrchole. Dva týždne po sebe si pripísalo rovnaký rekordný rating až 9,4 %, pričom s oboma vysielanými časťami ovládlo pondelňajší večer. Zažíva tak svoje najlepšie obdobie od návratu v roku 2015.

Čítať viac...
Nahor