Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V utorok televízie nevyskakujú, Najväčší víťaz aj Semafor vlažní! Na Domu sa večer doťahuje Wau

Utorok opäť patrí k slabším dňom komerčných staníc.

Najväčší víťaz sa, zdá sa, stabilizuje. Šou o chudnutí Markízy ďalší týždeň po sebe dosiahla rating okolo 6,5 %, čo jej vynieslo podiel takmer 20 %. Svoju pravidelnejšiu výkonnosť už začína vykazovať aj komediálny seriál Joj Semafor, ktorého prvú časť si malo pozrieť taktiež 6,5 % divákov s podielom cez 18 %, druhá časť klesla o približne rating s podielom pod 17 %. V druhej polovici večera Dobre vedieť uhralo podiel okolo 19 %, Vlci o niečo stúpli na výkon pod 15 %, no potvrdzujú neúspech.

Z menších staníc najvyššie za deň vyskočil Práskač na Dajto, podielovo uhral 7 %, film Boj za slobodu na Plus sa mal dostať nad 5 %. Doma od nástupu novej telenovely Nikdy ťa neopustím stráca, hýbala sa okolo 4 a 4,5 %. Stále častejšie sa na ňu pritom doťahuje s kriminálkami Wau, ktorá ju v utorok rovno predbehla, hýbala sa na podieloch pod a nad 5 %, neskôr večer šla až pod 6 %.

Oteckovia na Markíze aj v utorok dosiahli mimoriadny podiel, keď sa dostali nad 39 % pri ratingu 10,5 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja bola hlboko s výkonom len okolo 12 %. Televízne noviny dorovnali rating Oteckov a v podieli šli až pod 33 %, Noviny sa mali hýbať okolo 22 %. Napriek tomu v celkovom publiku vyhrali s necelými 600-tisíc divákmi, Televízne noviny neboli ďaleko s vyše 590-tisíc divákmi. Noviny už za deň predbehlo len Najlepšie počasie, v komerčnej cieľovke deň ovládli Oteckovia s TN-kami.

Čítať viac...
Nahor