Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V utorok netradične tri zábavné šou proti sebe, Markíza so zmenou programu! Odsunula Extrémne premeny

S premiérami sa vrátili Nikto nie je dokonalý, Duel aj 5 proti 5.

V utorok si mohli na veľkých staniciach diváci vybrať z trojice súťažno-zábavných relácií. Najsledovanejšou bolo Dobre vedieť!, ktoré s reprízou nestačilo na priemer stanice s podielom pod 20 %. Predčilo však premiérové programy, šou Uhádni môj vek netradične v utorok uhrala taktiež podiel pod priemerom stanice cez 15 %, novú sezónu po prázdninách odštartovala šou Nikto nie je dokonalý s podielmi až pod 14 % v 12 – 54 a vyše 18 % v 12+. Markíza v ďalšej časti večera zmenila program, keď nasadila ďalšiu epizódu Dobre vedieť. Dostala sa s ňou už na 22,5 %, pričom o hodinu odsunula Extrémne premeny, ktoré skončili v podpriemere pod 18 %. Komédia Sexi kosť na Joj šla cez 14 %.

Na menších najprv vyskočili Profesionáli s podielom pod 7 %, rovnú sedmičku dosiahol Hnev Titanov na Dajto. Vymenené životy na Doma uhrali vyše 7 a pod 9 %, Temný bojovník na Plus sa dostal na 4,5 %. Kriminálky CSI na Wau siahali na 4 a 3 %.

Podvečer opäť padli súťaže Markízy a Joj. Koleso šťastia sa prepadlo na 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla len nad 13 %. S novou sezónou sa vrátil Duel, ktorý mal v 12+ uhrať až 16 % a rovnako aj 5 proti 5 s podielom pod 14 % v univerzálnej cieľovke. V tej komerčnej mali brať niečo vyše desať percent. Z hlavných spravodajstiev dosiahli Televízne noviny málo cez 26 %, Noviny s vyšším ratingom avšak neskorším vysielacím časom atakovali v podieli 24 %.

Čítať viac...
Nahor