Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V utorok Dajto rozširuje programovú ponuku z bývalej stanice Fooor, pozrite sa ako

Od 7. januára pribudnú do programovej ponuky stabice Dajto ďalšie relácie, ktoré už vysielala zaniknutá televízia Fooor. Divákom bude Dajto ponúkať opäť všetky diely Partičky, ktoré už niekoľkokrát vysielala Fooor a novinkou bude aj seriál Rodina Addamsovcov – opäť od prvej časti.

Partičku diváci vo vysielaní Dajto nájdu každý pracovný deň o 15.35 hod. aj o 18.50 hod. V prvom prípade bude Dajto paradoxne cieliť na rovnakého diváka ako Markíza, ktorá v tom čase vysiela Krok za krokom a Dva a pol chlapa. Seriál Rodina Addamsovcov dostane na Dajto priestor o 16.35 hod., v repríze aj v noci a dokonca v ešte jednej repríze predpoludním.

Dajto bude spolu s Markízou opäť vysielať aj seriál Komisár Rex od prvej série. Na Dajto diváci seriál uvidia o 13.30 hod. a v noci, na Markíze predpoludním – televízie teda seriál ponúknu 3x za 24 hodín. Vysielanie 3x denne Markíza a jej stanice uplatnia pri viacerých seriáloch, štandardne televízie možu vysielať film alebo epizódu seriálu iba 2 krát – prvý krát ako premiéru a druhýkrát ako reprízu do 24 hodín.

Do vysiela Dajto pribudne od 7. januára ešte jeden projekt, ktorý rozbehla stanica Fooor – reláciu Crazy TV. Ide o skrytú kameru slabšej úrovne (pravdepodobne ukrajinská verzia), vysielať ju bude každý pracovný deň popoludní okolo 15.00 hod. a v noci.

Nastavenie prime timu zostáva na Dajto rovnaké, ako ho upravil nový šéf Markíza Group ešte koncom minulého roka. Od pondelka do piatku vysiela Dajto v prime time iba filmy, v sobotu a v nedeľu kriminálne seriály. K najsledovanejším programom Dajto patria filmy, stanica ponúka veľa známych kinohitov, ktoré vysielala Markíza. Najsledovanejším filmom uplynulého obdobia bol Pán prsteňov. Priemerný podiel na trhu stanice Dajto sa pohybuje nad 3%, v poslednom období jej podiel stúpol, čo spôsobili najmä sviatky a väčší počet filmov vo vysielaní, ktoré podiel stanice navýšili, ale aj rozšírenie pokrytia – Dajto je už dostupná aj v satelitnej službe Digi TV.

 

 

Čítať viac...
Nahor