Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Rádio

V stredu hrá Fun rádio celý deň na želanie

Fun rádio bude v stredu 30. októbra hrať celý deň na želanie.

„Už počas špeciálneho vysielania v deň našich 25. narodenín sme si všimli, že ľudia vítajú, priam až chcú vybočiť zo stereotypu bežného programu, ktorý majú denne napočúvaný. Preto sme sa rozhodli „rozbiť“ na jeden deň našu štandardnú hudobnú dramaturgiu, dať priestor poslucháčom a vyskladať si svoj Deň na želanie“, priblížil pozadie tohto špeciálu Rastislav Dutka, programový riaditeľ Fun rádia.

Ľudia tak majú možnosť pred, alebo počas stredajšieho Dňa na želanie vyplniť špeciálny formulár so svojou milovanou pesničkou, ktorý nájdu na webe Fun rádia alebo sa jednoducho počas stredy aktívne do vysielania zapájať, či už cez Fun rádio web alebo sociálne siete moderátorov.

„Rozhodnutie urobiť tento neštandardný krok a spustiť špeciálny playlist podľa želaní poslucháčov, nám uľahčila aj ich interaktivita počas Sajfovho „pirátskeho vysielania“. Potvrdila naše zistenie, že ľudia chcú byť do diania vo Fun rádiu viac zapojení. Preto dávame toľko úsilia aj do rozvoja našej online platformy. Chceme aby ľudia boli bližšie k moderátorom, aktualitám, hitom a samozrejme mali priestor dať nám aj ich spätnú väzbu. Z nej aj vzišiel tento špeciálny deň na želanie. Zakladáme si na názore poslucháčov a plníme ich priania“, dodal generálny riaditeľ Fun rádia, Patrik Ziman.

Čítať viac...
Nahor