Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi výraznejšie stúplo, Markíze sa dvíha Bez servítky! Joj sa v prime-time dotiahla

Podvečer bola jasným lídrom Moja mama, Joj tesne vyhrala s hlavnými správami.

V siedmom nebi zaznamenalo ostatnú stredu druhý najlepší výkon série. Sledovanejšie ostáva už len prvé vydanie jari, aktuálne si polepšilo na 7,4 ratingu s podielom 22,1 %. K nárastu mu mohla dopomôcť reprízová Chart Show, ktorá sa však i tak stala najsledovanejším programom dňa s ratingom takmer 8 % a podielom skoro 25 %. V 12+ o približne 100-tisíc divákov vyhralo Siedme nebo.

Markíze sa v neskoršom večeri dvíha Bez servítky s ex-farmármi. V pondelok ešte kuchárska šou po premiérovom Kredenci neuspela, v utorok už v hlbšom večeri so začiatkom o 23-tej uspela s podielom pod 26 %. Darilo sa jej aj v stredu s podielom okolo 25 %.

Na menších sa opäť darilo športovej Dvojke, tentokrát s futbalovou Európskou ligou a podielmi v komerčnej cieľovke cez 9 a pod 13 %. Vyskočil aj Mechanik zabijak na Dajto s podielom takmer 7 %, Monk na Doma podliezol 5 a prekročil 4 %, prvý diel Kúsok zo mňa šiel pod päťku. Profesionáli na Plus tesne prekročili až 7 %, večerný Doktor Rush ale v dvoch častiach príliš neuhral s podielmi pod 4 a cez 3 %. Wau upravila svoj večerný program, Vtierku Castle o 20:40 nahradila CSI Miami, podobne ako predchádzajúce Kosti sa hýbala okolo 2,5 %. CSI Las Vegas šla na 3,5 %.

Podvečer dominovala Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom tesne nad 24 %, Búrlivé víno šlo nad 19 %. V súboji spravodajstiev vyhrali o minimum ratingovo Noviny, v podieli šli pod 27 %, Televízne noviny pod 29 %. Joj sa na Markízu dotiahla v prime-time, rozdiel bol necelé percento, Markíza atakovala 24 %.

Čítať viac...
Nahor