Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi udržalo silný nadpriemer, Susedia v závere série stúpli! Porástlo aj Inkognito

Siedme nebo oproti nástupu novej série stratilo, podielovo kleslo len o jeden bod.

V siedmom nebi si aj druhý týždeň udržalo pozíciu jasného lídra nedeľného večera. Napriek tomu, že oproti nástupu série stratilo približne rating, dostalo sa na hodnotu 10 % a podielovo udržalo obdobnú hranicu ako pred týždňom výkonom pod 28 %. Mierne ho v týždni predbehlo finále Česko Slovensko má talent, ktoré ratingovo dosiahlo 10,4 %, podielovo prenos získal 31,8 %.

Markíza bola cez víkend s filmami zatlačená. V sobotu prepadla s filmom Môj kamoš obor a podielom len 14 %, v nedeľu sa jej darilo o čosi viac, keď John Wick šiel cez 18 %.

Pevne na nohy sa postavila Markíza opäť v pondelok, keď jej Susedia po najslabšom výkone od štartu postupne rastú, aktuálne mali uhrať rating 9,7 % s podielom pod 27 %. Šlo zároveň o finálový diel piatej série. Polepšilo si aj Inkognito, ktoré uhralo rating 7,7 %, podielovo sa dostalo pod 22 %. Farma prekročila hranicu 21 %, reprízové Inkognito sa hýbalo okolo 22 %.

Podvečer Markíze najviac z týchto dní zafungovala sobotná Smotánka s podielom až okolo 27 %, vyššie boli klasicky pondelňajší Oteckovia s podielom pod 37 %. Joj je podvečer najsilnejšia v nedeľu, kde jej Nové bývanie tentoraz podliezlo 23 % a ratingom pod 8 % prekonalo aj večerný film Markízy, v pondelok o čosi stúpla so Súdnou sieňou, ostala však podpriemerná s hodnotou pod 12 %.

V nedeľu Televízne noviny atakovali 26 %, Noviny šli pod 24 %, celkovo správy videlo cez 565, resp. takmer 655-tisíc divákov v prospech Joj. V pondelok dominovali Televízne noviny s podielom 33,5 % a celkovo takmer 600-tisíc divákmi, správy Joj si pozrelo cez 575-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke podielovo šli pod 21 %.

Čítať viac...
Nahor