Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi so štartom tretej sezóny uspelo! Dotiahlo sa na stúpajúcu Chart Show

Hudobná šou Markízy od minulého týždňa narástla, popri nej si však svoj priestor vybojoval aj Rozboril.

Tretí vysielací deň pre reláciu V siedmom nebi je zatiaľ úspešný. Relácia Vila Rozborila sa 30. marca 2016 vrátila na Joj so svojou treťou sezónou, ktorá hlásala hneď rad zmien. Divákov vynovená šou nalákala, keď ju sledovalo 8,7 % divákov s podielom 25,1 %. Siedme nebo týmto výkonom napodobnilo najlepšie ratingy minulej jesene, zároveň o výrazne predčilo finále 2. sezóny, ktoré uhralo 7,2 ratingu.

Chart Show po minulej strede, kedy rapídne vyskočila oproti doterajším výkonom jari, drží nárast. Ratingovú desiatku síce nedosiahla, uhrala aj tak súčasný nadpriemer s ratingom 9,1 % a podielom 27,1 %. Po hudobnej šou výnimočne zaradila Markíza premiérovú Farmu, atakovala šesť ratingov s podielom pod 33 %.

V univerzálnej cieľovke bolo jasne vpredu Siedme nebo s 590-tisíc divákmi, Chart Show podliezla hranicu 430-tisíc. Rozborilova relácia mala viac divákov ako všetky hlavné spravodajstvá, predbehlo ju len Najlepšie počasie, ktoré bolo aj najsledovanejšou reláciou dňa v 12 – 54.

Medzi menšími sa v týchto dňoch pripomína Dvojka s play-off hokejovej extraligy, semifinálový zápas medzi Nitrou a Zvolenom vrcholiaci predĺžením uhral v komerčnej cieľovke podiely 6,5, 9, pod 10 a nad 8 %. Na Plus následne vystrelili Profesionáli s podielom pod 9 %, Drsňačky šli cez 6 %. Zabijaci na Dajto podliezli 5 %, Mentalista uhral 5,5 %, prvý diel Kúsok zo mňa atakoval päťku. Vtierka Castle na Wau prekročila 4 %, CSI Las Vegas podliezla 3 %.

Podvečer sa do kuchárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja opäť vrátili Habovci, tentokrát sa na varenie nechala nahovoriť mama Eva, s ktorou varí syn Dávid. Relácia prekročila 24 %, Susedia sa dostali len na takmer 17 a rovných 16 %. Hlavné komerčné spravodajstvá uhrali v stredu rovnaké ratingy, Televízne noviny podielovo podliezli 26 %, Noviny zas 24 %.

Čítať viac...
Nahor