Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi sa vráti už o pár týždňov, Rozboril tlačí na zmeny od prvej upútavky! (+video)

Nebeská šou má prejsť viacerými úpravami, dôraz na ne dáva aj v úvode kampane k tretej sezóne.

V siedmom nebi sa po prvý raz objaví v jarnej televíznej sezóne. Po čom, čo bola relácia dva roky jednou z hlavných šou jesene Joj, sa dostáva do podobného režimu ako predchádzajúca Rozborilova šou Modré z neba.

A to možno doslova. V siedmom nebi by totiž po druhýkrát malo zmeniť svoj vysielací deň. Kým minulú jeseň šou presunula Joj z nediel, kde strácala proti Superstar, na štvrtky, túto jar bude mať obsadené oba tieto sloty. Vo štvrtky vysiela etablovanú zábavu Našich a Inkognito, v nedeľu zas proti zábave Tvoja tvár znie povedome konkuruje kinopremiérami.

Siedme nebo po novom vo zverejnenom cenníku reklamy avizuje Joj na stredy, teda na deň, v ktorom bežalo Modré z neba. Minulú jeseň si vyskúšala uprostred týždňa zmeniť žáner, keď na stredy nasadila s úspechom ťažiskovú šou Česko Slovensko má talent. Aj Markíza v minulosti v tento deň vysielala hlavný projekt sezóny Hlas Česko Slovenska.

V siedmom nebi by sa malo naplno v programe Joj objaviť v apríli, pričom televízia už spustila kampaň na nové vydania šou. Hneď v prvej upútavke dáva dôraz na zmeny, ktorými relácia prejde. Práve na tie sa pred príchodom nových dielov zameriava najväčšia pozornosť, komunikované sú už od februára aj v médiách.

Prvá upútavka na tretiu sezónu V siedmom nebi

Nový čas prednedávnom informoval, že reláciu by mala čakať kratšia minutáž. Siedme nebo by nemalo trvať do 23-tej, Rozboril sľubuje minutáž kratšiu o 30 minút. Zmena nastane aj v zaraďovaní príbehov. „Budú dva, tri, no niekedy vyjde čas len na riešenie jedného príbehu, ktorý však bude šokujúco rozvetvený mnohými smermi a zmestí sa doň štyri či päť prekvapení, akoby minipríbehov,“ povedal pre denník Rozboril.

Ako už skôr moderátor avizoval, a pripomína to aj v kampani, šou bude po novom zábavnejšia a odľahčenejšia, čím bude chcieť nalákať väčšie spektrum divákov. Priestor tiež v relácii dostanú najnovšie aj iné príbehy ako výrazne emotívne: „Budeme sa snažiť aj vyzdvihnúť ľudí, ktorí si zaslúžia úctu, splníme im sen, a hoci netrpia núdzou, ale stoja za to, aby sa im Slovensko poklonilo.“

Čítať viac...
Nahor