Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi sa stabilizuje vlažné, vyskočil hokej! Nákupné maniačky vyhrávajú s playmate

Chart Show sa vracia k výkonom z prvých týždňov roka.

Stredu opäť ovplyvnil šport. Divoký finálový zápas hokejovej extraligy medzi Nitrou a Banskou Bystricou vo svojom priebehu gradoval, pričom v komerčnej cieľovke priniesol Dvojke od 19:30 podiely nad 8, pod 11 a 15 %. Tretia tretina vysielaná po 21:30 dosiahla rating až 4,5 %.

Chart Show prakticky zopakovala výkon spred týždňa, keď šla pod osem ratingov s podielom cez 24 %. V siedmom nebi sa mierne dvihlo, ustaľuje sa však na vlažných výkonoch, tentokrát sa dostalo pod sedem ratingov s podielom takmer 20 %.

Na Kolibe však potešila Wau, ktorá sa celodenne dotýkala troch podielových bodov a v prime-time trojku prekročila. Večer predbehla aj Dajto a nemala ďaleko od Domy. Zabrala jej najmä Vtierka Castle, ktorá dosiahla až 5 %, CSI Las Vegas sa dostalo cez 3 %. Doma sa rozhodla pre ráznejší proces s Mentalistom, ktorého v stredu škrtla a zdvojila Monka. Pomohla si, nakoľko krimiseriál tesne prekročil 5 %, s prvou časťou šiel o málo cez 4 %. Telenovela Kúsok zo mňa šla cez 3 %. Dajto s filmom Po krk v extáze uhralo trojku, Profesionáli na Plus sa dostali cez 6 %, film Bacha na balóny dosiahol 4,5 %.

Podvečer sa zväčšil rozdiel medzi Joj a Markízou. Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 22 %, Búrlivé víno padlo pod 19 %. Televízne noviny šli pod 28 %, Noviny dosiahli 22-ku. Popoludní bola druhý deň po sebe o 16-tej lídrom Joj vďaka kontroverznejším Nákupným maniačkam s playmate, šla cez 21 %. Rodinné prípady sa prehupli cez 18-tku. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor