Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi sa vracia, po presunoch ho čaká návrat na nedeľu!

Vianočný špeciál Rozborilovej šou bude súčasťou balíka nových epizód jesene.

V siedmom nebi sa vráti ešte tento rok. Joj dlhodobo pripravuje nové príbehy relácie, o ktorej návrate sa pravidelne hovorí celú jeseň, no doteraz k nemu nedošlo. Podľa slov samotného Vila Rozborila sa mala šou na obrazovke objaviť už okolo októbra, nakoniec si počká na vyvrcholenie Česko Slovensko má talent.

Joj nebeskú reláciu totižto vracia na deň, ktorý jej patril pôvodne. Šou nasadí opäť na nedele, ktoré opustila v priebehu jesene 2015 kvôli padajúcim výkonom v konkurencii Superstar. Presunula sa na štvrtky, v ďalšej sezóne ňou zas obsadila stredajšie večery.

Nové časti V siedmom nebi sa objavia v adventnom období. Šou sa po prvýkrát na obrazovku dostanev nedeľu 4. decembra. Ako sme už informovali, Joj pripravuje aj špeciálny vianočný diel, ktorý by mal byť súčasťou balíka nových epizód. Očakáva sa pritom nasadenie priamo vo vianočnom týždni, v tomto prípade by to vyšlo na nedeľu 25. decembra.

Tak ako v najúspešnejších časoch Siedmeho neba dostanú aj v nových častiach programu veľký priestor známe osobnosti. Okrem celebrít však majú pomáhať aj politici. „Diváci sa môžu opäť tešiť na veľmi silné príbehy. Súčasťou relácie budú, samozrejme, aj celebrity a pomocnú ruku budú tentoraz podávať aj politici,“ potvrdila PR manažérka Joj, Lenka Filipová.

V minulosti práve prítomnosť politikov dvihla v podobnom programe – Modré z neba, veľkú vlnu kontroverzie a kritiky. Súčasťou relácie boli napríklad v roku 2013 Robert Fico či Robert Kaliňák. Rozboril angažovanie politikov, ktorých vlády sám otvorene kritizuje, vtedy obhajoval. „Prečo by premiér nemohol byť súčasťou takejto relácie len preto, že ho niekto nemá rád?“ opýtal sa v rozhovore pre Nový čas. Už vlani pritom moderátor avizoval, že do relácie opäť politikov zapojí. Zdôraznil, že ich prítomnosťou nechce divákov pobúriť ani iritovať. Budú, no určite si ustrážim to, aby boli jeden odtiaľ a iný odtiaľ. Idú voľby a zase nemám v obľube žiadneho z nich natoľko, že by som mu chcel pomôcť dostať sa do parlamentu. A ani nechcem ľudí iritovať,” vyjadril sa.

Čítať viac...
Nahor