Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi s druhým najlepším výkonom roka, stalo sa lídrom! Superstar padá

Spevácka šou s príchodom živých kôl a novej moderátorky klesá.

PIATOK: Joj má déjà vu, opäť jej prestávajú fungovať piatky! Milujem Slovensko neohrozeným lídrom

SOBOTA: Markíza neuspela s víkendovým filmom, Dvojičky si polepšili! Špeciálom Mojej mamy svedčia soboty
(výsledky za piatok a sobotu sú bez započítania oneskorenej sledovanosti)

NEDEĽA: Superstar po prvý raz v tomto roku len priemerná. Spevácka šou od príchodu živých semifinále stráca, pričom túto nedeľu si ju podľa našich informácií aj so započítaním oneskorenej sledovanosti pozrelo 8,7 % divákov s podielom len 24,2 %. Superstar tak potvrdzuje, že sa nadchádza vo svojom vôbec najslabšom ročníku. S príchodom živých kôl si k tomu nepomohla ani nasadením Jitky Nováčkovej v úlohe spolumoderátorky, ktorá prenosy nezvláda.

Kým minulý týždeň aj napriek poklesu Superstar stratil aj Rozboril, tentoraz sa už mohol tešiť z rastu. Jeho Siedme nebo dosiahlo druhý najlepší výkon jesene s ratingom 9,5 % a podielom 26 %. Vyhralo tak v komerčnej cieľovke, v 12+ získal výraznejší náskok takmer 200-tisíc divákov. Spolu ho sledovalo vyše 600-tisíc divákov.

Markíza bola jasným lídrom v accesse, kde jej začala vysoko fungovať repríza Hornej Dolnej. Vyšvihnúť sa mala tesne nad desať ratingov s podielom pod 31 %. Spolu s premiérou tak túto epizódu sledovalo takmer 27 % Slovákov. Nové bývanie v tejto konkurencii nedosiahlo na priemer stanice, dostalo sa na 16 %. Televízne noviny vďaka silnému nábehu rástli, no k spokojnosti potrebujú značne viac. V nedeľu získali share 31 %. Noviny Joj uhrali to svoje s podielom 26,5 %.

Medzi menšími bola najvyššie Plus, snímka Šakal ju dostala pod 7 %. Terminátor: Salvation na Dajto dosiahol pod 6 %. Doma by mala prehodnotiť nasadzovanie Zámeny manželiek, ktorá sa pravidelne trápi, tentoraz dve časti dosiahli share len okolo 3 %. Wau sa s kriminálkami CSI New York hýbala okolo 2,5 %.

Čítať viac...
Nahor