Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi prvý raz vo štvrtok, dosiahlo druhý najlepší share jesene! Habovci pomohli Mojej mame naposledy

Joj bola druhý večer po sebe lídrom v prime-time.

Televízna dvojka si po prvý raz vyskúšala reláciu V siedmom nebi v novom nastavení. Po vlažných výkonoch popri Superstar v nedele sa rozhodla presunúť šou na štvrtky, ktoré zároveň potrebovala posilniť po klesajúcich Divokých koňoch. Relácia podľa našich informácií dosiahla prvýkrát vo štvrtok rating 8,4 %, čo je jeden z lepších výkonov aktuálnej série. Vedela sa totiž hýbať aj okolo sedmičky. V podieli pritom mala podrásť na druhý najlepší výkon roka s hodnotou 26,5 %. Búrlivé víno v novej konkurencii kleslo, keď spadlo pod sedem ratingov a 19 podielov. Farma sa dostala pod 27 %.

Joj sa opäť darilo podvečer, kde v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja vypadli dosiaľ najúspešnejší Habovci. Celkovo vyhrali 16-krát, spolu s remízami sa objavili až v 22 vydaniach relácie. Tá vďaka ich prítomnosti lámala jeden rekord za druhým, aj vo štvrtok sa dostala vysoko s ratingom 8,2 % a podielom 31 %. Joj bola opäť raz lídrom v celej spravodajskej časti večera. Noviny sa k tomu stali najsledovanejším programom dňa, podielovo šli pod 30 %, Televízne noviny uhrali len 25,5 %. Rodinné prípady sa dostali na 16-tku.

Medzi menšími bol večer najvyššie Piaty element na Dajto, podiel šiel na 8,5 %, Mentalista na Doma sa dostal pod 7 %, Largo Winch 2 na Plus cez 6 %. V konkurencii Siedmeho neba spadla Dila, ktorej prvá časť uhrala len 4 %. Svoje čísla si udržala Wau, Vtierka Castle získala 3 %, CSI Las Vegas 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor