Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi pri návrate bodovalo, s Oteckami na čele týždňa! Predbehlo všetky vydania Tvojej tváre

Joj sa s návratom Siedmeho neba zadarilo, dorovnalo pondelňajších Oteckov, s ktorými ovládlo celý týždeň.

V siedmom nebi ostáva aj vo štvrtom roku vysielania veľkou posilou Joj. Napriek tomu, že si relácia prešla už rôznymi fázami a rovnako aj rôznou výkonnosťou, v ostatnom čase sa aj s novým zaraďovaním na konci roka pred Vianocami a v prvých mesiacoch nasledujúceho roka darí a dosahuje výrazné nadpriemery Joj.

Aktuálne V siedmom nebi vystrelilo Joj k najlepším výkonom sezóny, keď si reláciu pozrelo 11,1 % divákov s podielom 28,7 %. Siedmemu nebu sa tak podarilo výrazne predčiť všetky vydania štvrtej série Tvoja tvár znie povedome, ktoré bežali v nedeľnom prime-time pred príchodom Rozborilovej relácie. Tú celkovo pri návrate sledovalo až 735-tisíc divákov, čím sa zaradila do horných priečok celého roka. Equalizer na Markíze v komerčnej cieľovke šiel pod 17 %, Červený kapitán na Jednotke podliezol 13 %.

Podvečer bola taktiež vo vedení Joj, Susedia šli pod 19 %, Nové bývanie sa dostalo tesne nad 23 %. Televízne noviny atakovali 23 %, Noviny túto hranicu prekročili, spolu si ich pozrelo 635-tisíc divákov, TN-ky cez 530-tisíc.

Čítať viac...
Nahor