Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi pozná dátum návratu, Markíza proti nemu vytiahne premiéru Cuky Luky!

Televízny boj pokračuje aj v novembri.

Aj v priebehu novembra sa na svoj štart, resp. návrat pripravujú viaceré programy. V predposledný mesiac roka zmenia svoju podobu najmä dva dni, streda a nedeľa, kde obe komerčné televízie menia žánre.

Ako je už známe, po tom, čo sa v pondelok 6. novembra do programu vrátia premiéry Kredenca, na Joj v stredu 8. novembra odštartuje druhá séria kriminálky Za sklom. Tá doplní počas večera nové časti komediálneho seriálu Naši, ktorý pobeží od novembra už len po jednej epizóde za týždeň, Za sklom bude nasledovať o 21:20.

Kým v spomínaný deň na začiatku mesiaca bude ešte obom programom tvoriť konkurenciu Pevnosť Boyard, o týždeň to už platiť nebude. Legendárna dobrodružná šou ukončí svoju jesennú púť na obrazovke práve 8. novembra a už o týždeň, 15. novembra, sa do programu vráti avizovaná Chart Show. Informovali sme vás o tom už v minulosti.

Zmeny sa udejú aj v nedeľnom prime-time. Ako sme vás informovali, Markíza po skončení Let´s Dance bude ladiť nedeľu večer filmovo, pričom si na toto obdobie ponechala svoje najväčšie sezónne premiéry. Joj zas, naopak, od novembra v nedele s filmami končí, aby vrátila do programu nákladnú rodinnú šou V siedmom nebi.

Tá sa podobne, ako vlani, vráti do štruktúry v adventom období, Siedme nebo sa prvýkrát na jeseň objaví v nedeľu 19. novembra. Markíza proti nemu vytasí silnú zbraň, keď odpremiéruje tohtoročnú komédiu Cuky Luky, na ktorej sa finančne podieľala. Ani v ďalšie týždne to nebude mať V siedmom nebi uľahčené, Markíza plánuje odvysielať premiéry Všetko alebo nič alebo Manžel na hodinu.

Čítať viac...
Nahor