Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi opäť extrémne silné, vo finále blízko rekordu! Joj celotýždenným lídrom

Markíza zaznamenala minulý týždeň celodenný prepad, stratila aj v prime-time.

V siedmom nebi sa vo svojej štvrtej sérii nadýchlo k jeho najlepším výkonom vôbec. Relácia s posledným vydaním jari napodobnila silu spred týždňa, keď ju malo sledovať až 12,1 % divákov s vysokým podielom 33,7 %. Posledné Siedme nebo mohlo pokoriť rekord série, zmarila mu to však dĺžka, pre ktorú obsahovalo o brejk naviac. Nakoľko prišiel pred záverom, časť divákov odišla. V 12+ reláciu sledovalo až cez 745-tisíc divákov, podiel vystrelil na 36 %. Sledovanejšie v tejto cieľovke boli len Noviny.

Markíza túto nedeľu neuspela, snímka Terminátor Genisys prepadla s podielom pod 14 %. Tajné životy sa hýbali pod 16 a nad 10 % (12+ / 12 – 54). Plus s filmom 22 minút tesne prekročila 6 %, Kurz sebaovládania na Dajto uhral 3,5 %. William a Kate: Kráľovský príbeh lásky na Doma neuspel, uhral len 2,5 %. CSI New York sa na Wau hýbalo pod a okolo 2 %.

Podvečer opäť vybuchla Markíza s reprízou Divokého Zapadákova, dostal sa len cez 11 %. Nové bývanie Dizajn podliezlo 21 %. Televízne noviny šli pod 24 %, Noviny podliezli 30 %. V komerčnej cieľovke ich predbehlo len Siedme nebo.

Joj sa celodenne oproti predošlému týždňu nepohla, Markíza však stratila takmer podielový bod. Joj tak bola najsledovanejšou stanicou na trhu. V prime-time opäť zvíťazila s veľkým rozdielom 5 podielových bodov. Prekročila 23 %, Markíza šla nad 18 %. Obe televízie medzitýždenne mierne klesli.

Čítať viac...
Nahor