Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi našlo stratenú silu, vrátilo sa ako jasný líder! Joj s ďalšou výhrou v prime-time

Rozborilovej relácii návrat na nedele počas adventu vyšiel.

V siedmom nebi sa vrátilo pri sile. Relácia, ktorá na jar počas stredajších večerov padala aj k okoliu či pod šesť ratingov, pri štarte svojej štvrtej sezóny vyskočila na rating 9,4 % a podiel 26,6 %. Je to viac, ako zaznamenala s úvodným dielom na jar, kedy rating dosiahol úroveň 8,7 % a podiel 25,1 %. Následne šou padala. Siedmemu nebu sa podarilo na prvý raz udržať nadpriemer, ktorý pre Joj dosahovali zostrihové diely Česko Slovensko má talent. Zároveň sa šou stala silným lídrom, keď snímka Expendables: Nezničiteľní 3 na Markíze prekročila len 18 %. Televízia tak natiahla šnúru neúspechov na tri večery.

Na menších film Doma Najkrajší darček prekonal 5 %, Plus a jej Pomsta mŕtveho muža podliezla 5 %. Dajto s Týždňom bez záväzkov uhralo 3,5 %, Wau sa s kriminálkou CSI New York hýbala medzi 1,5 a 2 %.

Joj sa dostala do čela už podvečer, kedy Nové bývanie podliezlo sedem ratingov a v podieli prekročilo 21 %. Reprízová Horná Dolná po veľkom piatkovom prepade klesla aj v nedeľu, získala 19,5 %. Joj sa opäť podarilo, aj keď tentoraz len najtesnejším rozdielom, vyhrať s hlavným spravodajstvom, podielovo Noviny uhrali 25,5 %, Televízne noviny tesne pokorili 26 %. Najsedovanejším programom nedele bolo Počasie Markízy nasledované Novinami a TN-kami.

Čítať viac...
Nahor