Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi čakajú posledné vydania sezóny! Kedy pôjde naposledy?

V siedmom nebi sa v ostatných týždňoch dokázalo prepracovať na post najsledovanejšieho nespravodajského programu na Slovensku. Kedy Joj uvoľní nedeľné večery?

Vilovi Rozborilovi sa aj na obrazovke Joj podarilo to, čo v minulosti u televízneho lídra. Jeho šou o plnení snov je aktuálne najsledovanejšou nespravodajskou reláciou na Slovensku, keď ako jediná prekračuje ratingovú hranicu 12 % a v celotýždennom meradle predbehuje aj Búrlivé víno.

Portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť, kedy televízia ráta s posledným vydaním Siedmeho neba v sezóne a rozlúčením sa s pilierom programu. Podľa našich informácií čakajú divákov už len posledné vydania v tomto roku, keď by sa mal Rozboril rozlúčiť s fanúšikmi v nedeľu 7. decembra. Pôjde tak o symbolický dátum, keď Siedme nebo štartovalo 7. septembra. Joj však udrží podobný žáner ešte o týždeň dlhšie, keď aj tento rok plánuje odvysielať benefičný večer Srdce pre deti.

Dnes už pri tom poznáme aj rozhodnutie televízie o pokračovaní relácie pre budúci rok. Nakoľko sa Siedmemu nebu darí mimoriadne dobre, Joj sa podľa všetkého oplatia aj vyššie náklady spojené s výrobou relácie a ráta s ňou aj pre jarnú štruktúru 2015. Siedme nebo tak bude pokračovať aj budúci rok.

Čítať viac...
Nahor