Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi aj tento štvrtok úspešné, zatlačilo i rozbehnutú Farmu! Dila vo finále bez rekordu

Rozboril so svojou reláciou medzitýždenne veľa netratil, dokázal oslabiť reality šou Markízy.

V siedmom nebi udržalo tento štvrtok nadpriemer. Aj tento týždeň si šou pripísala jedno z najlepších čísel sezóny, keď ju malo sledovať 8,4 % divákov s podielom 26,2 %. Joj sa vďaka tomu stala po prvýkrát v tomto týždni lídrom v prime-time. Presun na štvrtok sa Joj zatiaľ vypláca.

Búrlivé víno na nebeskú reláciu nestačilo, keď malo atakovať len 19 %. Viac však prekvapil výraznejší pokles Farmy, ktorá tento týždeň dosahuje vysoké hodnoty a aj pred štvrtkovým dielom sa dočkala silnej medializácie. Sledovalo ju však len šesť percent divákov, podiel atakoval 22 %.

Medzi menšími sa do pozornosti dostala Doma, na ktorej vyvrcholila ďalšia hlavná telenovela Dila. S dvojicou finálových dielov ale veľmi neuletela, posledné epizódy sledovalo okolo 2 % divákov s podielmi 6,8 a 13,1 %. Z hľadiska priemerných výkonov Dily v jednotlivých slotoch však ide o nadštandard. Poznáme už ďalšie telenovely, ktoré by sa mali dostať na obrazovku Doma. Mentalista na rovnakej stanici šiel pod 6 %, cez 5 % sa dostali Plus s Ligou výnimočných a Dajto s Matrix Revolution. Kriminálky Vtierka Castle a CSI Las Vegas uspeli s podielmi cez 3 a 4 %.

Podvečer dosiahli predposledný raz podpriemer Rodinné prípady, ktoré len tesne preliezli 17 %. V pondelok ich už vystrieda novinka Susedské prípady. Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja drží silnú základňu, dosiahla podiel 25 %. Televízne noviny sa dostali cez 27 %, Noviny atakovali 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor