Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi aj Dvojičky idú do finále! Čo príde po nich? Joj chce v stredy pokračovať so zábavou

Televízii dobiehajú v rámci sezóny hlavné programy do cieľa, v posledné týždne roka musí vytiahnuť alternatívy.

Joj v najbližšom čase čaká finiš nákladných projektov jesene, po ktorých v záverečných týždňoch bude zapĺňať prázdne miesta alternatívnym programom. Ako prvá vyvrcholí šou Česko Slovensko má talent, s ktorou chce Joj pokračovať aj v počas ďalších stried. Od budúceho týždňa 25. novembra nasadzuje strihový program z Talentu, v ktorom sa ešte pokúsi využiť top momenty z česko-slovenskej šou. So zábavným strihákom by mala televízia prísť aj minimálne v prvé dve decembrové stredy.

Posledné vydania sezóny tiež čakajú na štvrtkovú reláciu V siedmom nebi. Tá by mala podľa našich informácií ponúknuť v tomto roku už len dve epizódy a vyvrcholiť tak vo štvrtok 3. decembra. Prázdny slot by podľa prvých informácií mali zaplniť Divoké kone, ktoré sa tak vrátia k nasadzovaniu dvakrát do týždňa, pričom Joj podľa všetkého udrží dvojslot. V intenzite epizód tak Divoké kone predčia Búrlivé víno, ktoré je aj bude nasadzované trikrát v týždni.

Zmena tiež čoskoro nastane v sobotnom prime-time, kde už 5. decembra dôjde do finále komediálny seriál Dvojičky. Televízia v brožúre pre klientov avizovala možnosť jeho pokračovania aj s druhou sériou, pre túto chvíľu je ďalšia séria neistá. Joj aj po ukončení Dvojičiek udrží v sobotu zábavu, keď by podľa našich informácií na 20:35 mala vysunúť špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja. Ten pokračuje s premiérami aj naďalej.

Čítať viac...
Nahor