Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V piatok na čele Joj, uspela s najnovšími Básnikmi! Farma porástla

Piatkový večer uvoľnila Jednotka, miesto tradičnej zábavy odvysielala udeľovanie národných filmových cien. 

Piatok bez Milujem Slovensko či Čo ja viem využili komerčné televízie pre svoj rast. Do vedenia sa dostala Joj s českou premiérou Ako básnici čakajú na zázrak, s ktorou prekročila 8 ratingov a v podieli mala podliezť 25 %. Darilo sa aj Farme, ktorá medzitýždenne posilnila o vyše pol ratingu s prvou piatkovou epizódou, podliezť mala rating 8 % pri podieli cez 21 %. S Duelom už bola na ratingu spred týždňa, sledovalo ho 7,5 % divákov pri podieli cez 26 %. Jednotka odvysielala prenos z udeľovania národných filmových cien Slnko v sieti, dosiahol podiel 9,5 % v univerzálnej cieľovke 12+.

Na menších zmenila program Plus, ktorá odvysielala priamy prenos zo zápasenia Oktagon, prekročila 4 %. Tradičnú reprízu 1890 uviedla mimoriadne Wau, dostala sa s ňou na 3,5 %. Najvyššie z malých kanálov vyskočilo Dajto vďaka filmu S.W.A.T. 2: Pod paľbou a podielu 5,5 %, snímka 5 žien na Doma podliezla 5 %.

Rodinné prípady sa tesne dostali cez 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 15 %. Televízne noviny získali podiel nad 22 %, Noviny preliezli hranicu 24 %.

Čítať viac...
Nahor