Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V piatok Markíza až trojkou, zmena programu jej nevyšla! V sobotu podvečer prevalcovala Joj

Markíze sa piatková zmena nevyplatila.

PIATOK: Aj posledný piatok pred sviatkami Markíza menila program, keď miesto avizovanej Chart Show uviedla snímku 96 hodín: Odplata. Vôbec sa jej však nedarilo, keď mala prepadnúť s podielom iba takmer 13 %. Joj však taktiež neuspela, Piráti Karibiku: V neznámych vodách šli pod 13 %. Jasným lídrom bola Jednotka s Milujem Slovensko, ktoré sa blížilo až k 10 ratingom s podielom cez 29 % (12 – 54). V 12+ atakovalo až 32 %. Podvečer Búrlivé víno ukončilo sériu s podielom pod 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala nad 16 %.

Medzi menšími Vianočný stromček na Doma tesne prekročil 7 %, Obávaný bojovník na Dajto zas podliezol 6 %. Večer najlepšie otvorili Profesionáli na Plus s podielom 6,5 %, Pasca sa dostala cez 4 %. Vtierka Castle na Wau pokorila 3 %, Kravaťáci zas 2 %.

Markíza aj v piatok prehrala s Joj boj o prime-time, keď boli opäť sledovanejšie Noviny pri podieli cez 26 %, Televízne noviny uhrali 23 %. Obe televízie však vysoko večer predbehla Jednotka, Markíza sa tak zaradila až na tretie miesto v hlavnom vysielacom čase.

SOBOTA: Prvý z víkendových dní už vyšiel najlepšie Markíze. Večer s filmom Snehulienka a lovec uhrala share pod 22 %, premiéra Joj 3 dni na zabitie podliezla 18 %. Markíza dominovala najmä v off-time a podvečer, kde ju Shrek: Zvonec a koniec vyniesol až pod 31 %. Joj v tom čase tvrdo prepadla, Naši sa mali hýbať len okolo piatich percent. Televízne noviny vďaka nábehu vyskočili na 31,5 %, pričom sa stali najsledovanejším programom dňa, Noviny prekročili 22 %.

Z menších staníc Ťažko ho zabiť na Dajto podliezlo 8 %, Vôňa Vianoc na Doma získala 7 %. Plus s filmom Správny dres skončila pri podieli pod 5 %, britský X Factor na Wau vyvrcholil podielmi cez 1 a pod 3 %.

Čítať viac...
Nahor