Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

V Markíze mali pohotovosť! Výroba Reflexu ohrozená, Patrik Herman pred kolapsom!

Obľúbený moderátor televízia Markíza, ktorý zbiera jednu sošku OTO za druhou, Patrik Herman, má problémy. Od pondelka sa mal opäť zhostiť moderovania magazínu Reflex, no nebol ďaleko od zrušenia celej výroby a poriadneho skomplikovania života členov štábu. Patrik sa však opäť ukázal ako veľký profesionál!

Moderátor sa cez víkend krátko pred výrobou vrátil zo zahraničia, pričom si okrem suvenírov so sebou priniesol aj horúčky a stratu hlasu. „To, aký mám hlas teraz, je naozaj zásluhou mojich kamarátov záchranárov, ktorí ma zachránili v hodine dvanástej,“ povedal Patrik pre Markízu. Nebyť promptnej záchrany, televízia mohla mať veľký problém.

„Ešte v nedeľu a v pondelok dopoludnia mi dávali injekcie, ktoré ma postavili na nohy, aby som v pondelok o sedemnástej mohol stáť pred kamerou a neohrozil vysielanie a neskomplikoval život mojim kolegom,“ prezradil moderátor. Televízia mohla mať v prípade neúspešnej Hermanovej rekonvalescencie veľký problém. Relácia sa nepredtáča na záznam, vysiela sa naživo. Ak by moderátor prišiel o hlas krátko pred výrobou, musela by byť relácia pravdepodobne zrušená.

Čítať viac...
Nahor