Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V Markíze je po štarte Kolesa šťastia dusno: Diváci spustili kritiku, televízia to neustála!

Markíza neuspokojila novým Kolesom šťastia divákov, zároveň ich reakcie nezvládla.

Koleso šťastia sa na veľkú radosť množstva divákov po takmer dvoch desiatkach rokov vrátilo na obrazovku, no výsledok potešil asi málokoho. Markíza pripravila nie príliš podarenú modernú verziu legendárnej súťaže, ktorá sa musí po odvysielaní prvej epizódy vysporiadavať s vlnou negatívnych ohlasov.

Tie sa začali postupne kopiť na sociálnych sieťach televízie, pričom Markíza túto situáciu vôbec nezvládla. Podľa reakcií viacerých diskutujúcich negatívne komentáre totižto mazala, a to ako na Facebooku tak Instagrame. Jeden z nahnevaných divákov televízie nám dokonca poslal ako dôkaz screeny z diskusie, z ktorej zmizli niektoré negatívne reakcie. Patrili medzi ne aj tie, ktoré už reagovali na mazanie komentárov. Screeny nájdete ich na konci článku.

Televízii tak nevyšla premiéra nového Kolesa šťastia vôbec podľa predstáv. Miesto čakania na výsledok pracuje na čistení sledovaných fór na sociálnych sieťach, ktoré sú často vďačnou témou pre médiá.

Čo v Kolese šťastia nevyšlo?

Divákom sa nepozdávalo od nízkych výhier na kolese najmä samotný nezáživný priebeh a teda aj dĺžka relácie. Tej chýbala akákoľvek gradácia, v nosnej časti riešenia tajničiek prostredníctvom točenia (hlučného) kolesa zas akákoľvek dynamika. Veľké uplatnenie nenašla Betka Ferencová, do role moderátora sa ešte musí dostať Lukáš Adamec, ktorý bol v niektorých miestach až príliš ukričaný. Zareagovala na to aj finalistka v záverečnom bonusovom kole.

Časť divákov nebola stotožnená so samotnými súťažiacimi, okolo ktorých sa tiež vytvorili rôzne špekulácie. Markíze rozhodne na pozitívnom dojme nepridalo, že sa jedna z hráčok už pýtala domov.

Katastrofou skončil pokus televízie akýmsi spôsobom zakázať súťažiacim vyberať určovať si písmená v tabuľke s doprovodom mien. Spôsobilo to niekoľko rozpakov súťažiacich, keď namiesto „A ako Adam“ sme počuli „A ako Ahoj“ či „T ako Teraz“. V niektorých prípadoch sa hráči až hanbili, že museli použiť ako pomôcku meno, lebo nič iné im nenapadlo.

V krúžku sa nachádzajú jedny z komentárov, ktoré zo sociálnej siete zmizli
koleso stastia markiza negativne komentare mazanie koleso stastia markiza negativne komentare mazanie facebook1 koleso stastia markiza negativne komentare mazanie facebook3koleso stastia markiza negativne komentare mazanie facebook2

Čítať viac...
Nahor