Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Ilustračná foto (zdroj: Markíza)

Aktuality

V Let´s Dance zahviezdi dlhoročná tvár konkurencie: Odhalených ďalších päť mien novej série!

Televízny líder potvrdil rovno päticu ďalších celebritných mien. Aktualizované.

Ženská zostava súťažiacich nového Let´s Dance je pomaly naplnená.

Z mužskej časti tancujúcich celebrít Markíza doposiaľ odhalila iba meno futbalistu Jána Ďuricu, pričom v šou by mal účinkovať taktiež herec Milo Kráľ. Ten bude aj jej v novom televíznom seriáli Zrada, ktorý štartuje od marca.

Aktualizácia: Najnovšie k nim už oficiálne pribudol šéfkuchár z reality šou Na nože Martin Novák.

Toho Markíza do šou lákala hneď vlani.

„Už pri premiére minuloročnej série Let’s Dance sa ma medzi rečou opýtali, či by som nechcel ísť tancovať. Odpovedal som, že jasné v pohode. A po roku mi zavolali a oznámili, že idem tancovať. Takže to pred tým mysleli vážne,“ povedal so smiechom ku svojej účasti.

V Let´s Dance sa tento rok predstaví rovnako dlhoročný redaktor Markízy Ján Tribula.

„Rád si dávam výzvy, posúvam hranice a učím sa. Pre mňa je Let’s Dance krásna noblesná šou, ktorá kultivuje aj spoločnosť. Teším sa na nové priateľstvá, zážitky a chcem prekvapiť sám seba. Veľa mojich kamarátov, ktorí v Let’s Dance boli, hovoria, že to bolo najväčšie dobrodružstvo ich života a zážitok na celý život. Tak uvidíme,“ okomentoval súťaženie v tanečnej šou Tribula.

Ďalšia tvár Dunaja

Medzi ženami sú už potvrdené takmer všetky mená.

Po čerstvo ohlásenej speváčke Tine si to do šou namierila tiež topmodelka Michaela Kocianová.

„Mám veľký rešpekt, avšak sa moc teším. Beriem to ako obrovskú výzvu ktorá je raz za život. Všetky venčeky som zmeškala, pretože som pracovala už v mladosti, tak sa moc teším že sa budem môcť naučiť krásne tancovať práve tu,“ uviedla pre Markízu.

V Let´s Dance sa k tomu predstavia už dve tváre Dunaja, k vašim službám.

Spoločne s už potvrdenou Petrou Dubayovou bude v deviatej sérii tancovať i herečka Anna Jakab Rakovská, ktorá v Dunaji stvárňuje postavu Malvíny.

Najčastejšie hrala v spoločnosti Petry Polnišovej a Martina Mňahončáka.

„Pre mňa je tanec na dobrú hudbu okamžitou dávkou endorfínov, ľahkosti bytia a radosti zo života a teším sa že túto energiu budem môcť zdieľať aj s divákmi. Spoločenské tance ma priťahovali vždy a nesmierne sa teším, že mám konečne príležitosť venovať sa im. A rovno v takejto gracióznej show! Pozdravujem spolu tanečníkov a vidíme sa v marci!“ uviedla Rakovská pre Markízu.

Jakab Rakovská je dlhodobo známa aj vďaka komediálnej dvojici Kavej, ktorú tvorí s dosiaľ poslednou víťazkou Let´s Dance Jankou Kovalčíkovou.

V júli sa do kín dostane aj ich spoločný rovnomenný film.

Z Jojky do Markízy

V Let´s Dance ani tento rok nebude chýbať tvár, ktorá dlhodobo pôsobila na obrazovke konkurenčnej Joj.

Po Diane Mórovej či Richardovi Autnerovi aj tentoraz zlákala výrazné herecké meno, keď sa na spolupráci dohodla s Hanou Gregorovou.

Tá posledné dva roky účinkovala v rodinnom seriáli Joj Hranica, v minulosti bola jednou z najvýraznejších tvárí denného seriálu Panelák či dramatickej série Odsúdené.

Gregorová sa v Let´s Dance predstaví ako vôbec najstaršia súťažiaca v histórii.

„Teším sa na šou Let’s Dance. V tomto veku, si myslím, že tam budem jediná stará raketa. (smiech) Dúfam, že zvládnem aspoň prvé tance a že môjho tanečného partnera to fyzicky nezničí. Ale verím, že to bude príjemné a pekné,“ povedala.

Gregorová sa na obraze Joj objavuje ešte aj v súčasnosti, keď hrá v 6-dielnej kriminálnej minisérii Na vlnách Jadranu.

Čítať viac...
Nahor