Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naháči bez cenzúry: Joj kontruje Markíze prvou nahou zoznamkou, v ktorej je vidieť všetko!

Televízia kúpila zoznamku, v ktorej sa intímne partie necenzurujú.

Minulý rok Joj po prvý raz na slovenskom trhu uviedla nahú zoznamku, keď odvysielala pod názvom Adam hľadá Evu šou Dating Naked stanice VH1. Pôvodcom zoznamovania bez zbytočného ošatenia je však holandská stanica RTL 5, ktorá minulý rok uviedla šou Adam zkt Eva (v preklade Adam hľadá Evu). Ide o výrazne kontroverznejší formát nakoľko beží bez akejkoľvek cenzúry a presne s touto šou prichádza Joj toto leto.

Neprehliadnite: Éra nahých šou vypukla naplno, prečítajte si viac o nahých formátoch

Podľa našich informácií sa Joj nechystá na pôvodnej verzii nič meniť a šou pod názvom Nahí v raji odvysiela rovnako bez cenzúry. Novinku pri tom nasadzuje od 6. júla na pondelňajšie večery, v ktorých chce Markíza vyvinúť najväčší tlak. O 20:30 bude totiž od rovnakého dátumu vysielať cestovateľskú šou Vo štvorici po Slovensku vlakom a o 21:15 hneď v prvý týždeň nadviaže jednou z najsilnejších českých akvizícií – Kameňák 4.

Televízna dvojka sa tak rozhodla zakontrovať Markíze, ktorá pondelky od začiatku roka profiluje českou a slovenskou zábavou a je možné, že sa cez leto snaží pripraviť diváka na návrat premiérovej Hornej Dolnej.

Joj zoznamku Nahí v raji nasadí do najskoršieho možného času. Napriek tomu, že je šou označená 15-tkou, ktorá by jej dovoľovala šou odvysielať už po 20:00, Rada pre vysielanie a retransmisiu by s tým rozhodne pochopenie nemala. Nahej zoznamke bude patriť vcelku skorý čas, keď by mala štartovať o 22:00. V letné mesiace, keď sa diváci vracajú k obrazovkám neskôr, ide o lukratívne miesto. Na 20:30 od druhého júlového týždňa Joj nasadzuje Vinárov, ktorí by tak mali pobežať pravidelne v pondelky a stredy.

Televízna dvojka má k dispozícii šesť dielov holandskej verzie zoznamky. Šou sa však dostala do sveta, vznikla aj v Španielsku, Dánsku či Nemecku. Joj tak môže vytiahnuť aj ďalšie verzie.

Ukážka zo šou Nahí v raji – 18+, video je bez cenzúry

O Nahí v raji
Úžasné ľúbostné dobrodružstvo a výnimočný sociálny experiment – hľadanie pravej lásky v jej najčistejšej forme. Muž a žena, hľadajúci lásku, sa stretávajú a spoznávajú na svojom prvom rande úplne nahí na exotickom ostrove v Pacifiku.

Začína sa netradičné letné dobrodružstvo – nahá zoznamka, ktorá sa odohráva v nádhernom prostredí exotického ostrova. Po prvýkrát úplne bez cenzúry. Ako Adam a Eva v raji, nahí na opustenom ostrove, sa skupina odvážlivcov rozhodla pre netradičné zoznámenie. Bez oblečenia, bez akéhokoľvek spoločenského statusu.

Holandskú zoznamku nakrúcali na súostroví Islas de las Perlas (Pearl Islands) v Panamskom zálive, vzdialenom 48 kilometrov od atlantického pobrežia Panany. Seriál moderuje bývalá modelka Nicolette Kluiverová.

Čítať viac...
Nahor