Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

V Kuriérovi na Joj sa objavila Svarinská! Nikto o tom nevedel

Televízia nevyužila šancu podporiť svoju hlavnú letnú akvizíciu.

Slovenský herec v zahraničnej produkcii je vždy niečo výnimočné a pokiaľ sa na obraze len nemihne a nebodaj aj prehovorí, je dôvod minimálne na nejaký bulvárny článok. O to viac pokiaľ sa ten istý herec, v tomto prípade vychytená mladá herečka, objavuje na párty plných zvrátených orgií. Titulky sa píšu samé.

Joj dostala šancu túto s jej hlavným akvizičným seriálom leta, Kuriérom. Postupne sa v ňom mihajú tváre našich českých susedov, pričom v ostatnej tretej časti druhej série si zahrala dokonca Kristína Svarinská. Jej úloha nebola najmenšia, hrala Marianu, ktorá musela slúžiť pasákovi na zvrátených večierkoch a po ktorej pátral seriálový Frank Martin. Objavila sa v niekoľkých obrazoch, v ktorých si aj zatextovala.

Televízna dvojka však to, že hrá Svarinská v jej zahraničnom seriáli, nevyužila. Pomôcť si tým mohla v promovaní seriálu, keď z prítomnosti Svarinskej, jej niekdajšej hlavnej hereckej tvári, ktorá sa aktuálne objavuje v reprízach Klanu na Wau či Hoď svišťom na Joj, mohla spraviť malú udalosť. Časť divákov by určite na jej výstup bola zvedavá. Tému by rovnako vďačne najmä v uhorkovej sezóne prijal aj bulvárny novinár. Zvlášť keď v niektorých prípadoch sa aj zo sekundového angažmánu v zahraničí stáva príležitosť pre veľké titulky.

Neobvyklá možnosť k tomu prišla v čase, kedy Kuriér potrebuje posilniť. Pre televíziu ide o dôležitý produkt, ktorý jej pri súčasnom nastavení vydrží do necelej polovice augusta, zaberie tak veľkú časť leta. Prvá séria vysielaná začiatkom roka 2013 pri tom uspela nadpriemerne, televízii tak „stačí“ vzbudiť záujem u časti vtedajších divákov. Momentálne jej seriál uhráva staničné priemery. Nájsť netradičný spôsob prezentácie je o to vzácnejšie, keď akvizičné seriály každým rokom na hlavných staniciach slabnú a klasické promo už na dostatočne veľké masy často nefunguje.

Televízia však dostane od seriálového Kuriéra ešte jednu príležitosť. A to dokonca väčšiu. Kým o Svarinskej dodnes nepadla ani zmienka, v tomto prípade informácia prebehla už v minulom roku a to keď sa na natáčaní jednej z epizód druhej série seriálu objavila Silvia Šuvadová. Vo vysielaní Joj by sa podľa programových plánov mala objaviť vo štvrtok 23. júla. Televízia tak má ešte druhú šancu vzbudiť okolo Kuriéra aspoň malý rozruch.

Fotografia z natáčania Kuriéra, v ktorom si epizódne zahrá aj Silvia Šuvadová. Objaví sa v dieli Euphro
silvia suvadova kurier

Čítať viac...
Nahor