Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

V jojkárskej zoznamke sa o lásku muža pokúšala transexuálka. Svoju minulosť tajila

Opäť sme sa vďaka reality zoznamke dočkali niečoho po prvýkrát. Takéto „po prvé“ si však obyčajný chlap z hôr rozhodne neprial.

Namiesto ženy súcej na vydaj transexuálka, ktorá už viac nedokázala žiť v nesprávnom tele muža. Juraj z reality zoznamky Láska na celý život sa už dozvedel pravdu o jednej z jeho žien, staršej Jane, ktorá ženou nebola od narodenia. „Ja som prišla na tento svet trošku inak, ako ma vidíš. Moje telo nebolo vždy také, aká som bola vo vnútri. Vždy som bola ženou, aj ženou ostanem. Narodila som sa v inom tele, ako som sa mala narodiť. Na to, aby som bola to, čo som dnes, musela som podstúpiť takú menšiu operáciu,“ spovedala sa Jana úprimne Jurajovi.

Ten však pre nešťastný osud Jany nemal pochopenie. Už vôbec nie pri predstave, že mohol skončiť v jednej posteli s mužom. „Jane išlo len o to, že vonku si nenašla žiadneho partnera. Robila tanečnicu, skúšala nájsť chlapov. Nevyšlo jej to, tak sa prihlásila do tejto šou. Myslela si, že oklame moju hlavu a moje city,“ povedal pred kamerami Juraj.

Ten nemal šťastie ani v prvej zoznamke, do ktorej sa prihlásil, Mama, ožeň ma. Tam naňho čakala drogistka zo Šale – Ľubka, ktorú nemilo poznačil neľahký osud a najviac sa preslávila svojim múčnym tancom popri obaľovaní rezňov.

Čítať viac...
Nahor