Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V januári vyrazí do boja aj Joj: V prvý týždeň odštartuje očakávaný seriál Vlci aj novú šou, prekvapí ňou v piatky!

Televízia po čase opäť staví na dlhší rodinný seriál.

S novými formátmi ráta hneď od začiatku budúceho roka aj Joj. Kým Markíza plánuje vytiahnuť rovno trojicu nových seriálov, televízia z Koliby podľa očakávaní nasadí dlho pripravovaný rodinný seriál aj pripravovanú game show.

Najaktívnejšiu kampaň počas vianočných sviatkov venuje Joj promu na nový rodinný dramatický seriál Vlci. Novinka od tímu okolo Danice Hričovej nadviaže na skoršie seriály Divoké kone a Zoo, a to nielen žánrom ale aj nasadením. Joj sa po minuloročnom nástupe minisérií a kratších projektov vracia po čase k dlhšiemu seriálu, keď by Vlkov mala vysielať celú jar a v intenzívnejšom nastavení.

Televízia plánuje Vlkov podľa prvých informácií vysielať pravidelne dvakrát do týždňa. Odštartovať by ich mala hneď skraja roka 2018, v utorok 2. januára a v prvý týždeň uviesť mimoriadne tri diely. Následne seriál v prvých plánoch avizuje na utorok a stredu. Vlkom by mal tvoriť konkurenciu v utorky Šťastný domov, v ktorom chce Markíza pokračovať aj v januári, v stredy zas klasická Chart Show.

Ústrednú dvojicu vo Vlkoch stvárnia Daniel Žulčák a Natália Germani, zahrajú si tiež Ivan Krupa, Anna Javorková, Milan Ondrík, Emil Horváth ml., Jana Oľhová, Ivan Romančík, František Kovár, Peter Šimun, Ľudmila Swanová aj Alena Ďuránová.

V prvý týždeň roka plánuje Joj uviesť aj novú šou. Do vysielania nasadí partnerský projekt s lotériovou spoločnosťou Veľký balík, ktorý je prepojený aj s predajom žrebov. Tie už sú v obehu od novembra. Televízia s nasadením Veľkého balíka prekvapí, keď ho podľa prvých informácií plánuje vysielať v piatkovom prime-time.

Veľký balík by tak mal odštartovať v piatok 5. januára o 20:35. Od leta v tomto slote pritom beží hudobno-zábavná šou Všetko, čo mám rád, ktorá po dlhom čase vyriešila problematický piatkový večer Joj a neraz ju dostáva aj do vedenia. Televízia pritom so Všetko, čo mám rád počíta aj v jarnej sezóne, v prípade úspechu Veľkého balíka ju tak, podľa všetkého, nasadí v iný deň.

Veľký balík vychádza z u nás známeho licencovaného formátu Deal or No Deal, ktorý v rokoch 2005 a 2006 adaptovala Slovenská televízia pod názvom Ruku na to. Moderátorom Veľkého balíka sa stane Marcel Forgáč, ktorý na Joj dostáva svoj prvý samostatný projekt.

O seriáli Vlci
Seriál rozpráva príbeh plný napätia a vášne, ktorý je voľne inšpirovaný skutočnými politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia. Sudca Hirsch sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo – pred 20 rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Jeho manipulácie však skomplikuje láska. Jeho dcéra, právnička Alica sa s Andrejom, ochrancom lesa stretne a kým on získa stopu, vďaka ktorej by mohol očistiť svojho otca, zamilujú sa do seba.

Čítať viac...
Nahor