Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V.I.P. vraždy aj Okresní přebor začnú ešte v júni! Televízie ukončia školský rok špeciálne

Do programu Joj sa vracia celebritná Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Už posledný júnový týždeň začnú televízie nabiehať na letné štruktúry. Hneď 27. júna obe hlavné komerčne stanice spustia programy, ktorými budú chcieť vyplniť pondelkové večery.

Joj namiesto Zoo prvýkrát uvedie český kriminálny seriál V.I.P. vraždy, ktorý pobeží od 20:35 v dvoch častiach za sebou. Televízia zároveň odsúva Mafstory, ktoré skúsila posledný pondelok vrátiť na svoj obraz o 22:00, tvrdo však prepadla. K odsunu pritom dôjde už od najbližšieho pondelka, kedy Joj opäť zdvojí Zoo, tento pondelok (13. jún) zároveň pôjde naposledy. Týždeň na to v konkurencii futbalu Slovenska proti Anglicku odvysiela film Nebezpečne blonďavá, následne už spomínané V.I.P. vraždy.

Markíza zas v pondelok odštartuje seriál od jej sestry Novy, Okresní přebor. Taktiež ho uvedie v dvojporcii, pri štarte mu bude predchádzať Horná Dolná, od júla by to už mala byť ale, ako sme vás exkluzívne informovali, šou Vo štvorici po Slovensku.

Napriek tomu, že Zoo po najbližšom týždni vymizne z pondelkov, Joj potvrdzuje jej finále v utorok 28. júna. Tento deň bude zároveň jediný pre šou Dobre vedieť!, nakoľko po finále MasterChefa (23. jún) Markíza na štvrtok 30. júna zaradí film Oblačno, miestami fašírky 2. Urobí tak v deň ukončenia školského roka, kedy bude tematická aj Joj, nakoľko namiesto dvojičky Naši a Inkognito odvysiela s podtitulom „Hurá na prázdniny“ odvysiela film Príšerky: Univerzita. Obe televízie tak uvedú filmové premiéry.

Do štruktúry Joj sa po čase vracia celebritná verzia šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Pri pauzovaní hlavnej zábavy na obrazovke RTVS ju zaraďuje na piatkové večery o 20:35. Markíza bude alternovať komédiami. Filmové budú na oboch staniciach soboty aj nedele.

Čítať viac...
Nahor