Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V Hornej Dolnej sa objavia nové tváre: Seriál s tromi výraznými posilami!

Najúspešnejší seriál od čias Susedov si chce svoj úspech udržať aj na jeseň, posilňuje už tak nabitú hereckú zostavu.

Horná Dolná sa po náhlej programovej zmene objaví s druhou sériou už túto stredu, pričom Markíza graduje jej komunikáciu odhalením nových hereckých mien pre seriál.

V nových častiach by mala silnú hereckú zostavu doplniť ako hosťujúca herečka Monika Hilmerová, ktorá už v minulosti s veľkým úspechom stvárnila komediálnu postavu v seriáli Hoď svišťom. „Prijala som hosťovanie do Hornej Dolnej, lebo rada hrám komediálne postavy. Moja rola sa volá Norika. Teším sa, že som si ju zahrala,“ cituje herečku Nový čas.

Bulvárny denník tiež odhalil, že súčasťou silnej značky Horná Dolná bude aj herec Štefan Skrúcaný. Tomu sú komediálne role vlastné, v humornejšej polohe sa objavoval aj v rodinnom Paneláku. Tak, ako už je to u Skrúcaného bežné, opäť si zahrá opilca, konkrétne dedinského štamgasta s prezývkou Nonstop.

Potvrdenou pre novú sériu Hornej Dolnej je aj ďalšia dlhoročná tvár Paneláku, Zuzana Vačková. Tá do komediálneho seriálu prichádza aj so svojou dcérou Maruškou. „Na začiatok jej tvorcovia prichystali vtipné scény s mopedom. No teraz v rýchlosti hľadajú za Zuzku nejakú blond dablérku, ktorá bude vedieť z mopedu počas jazdy spadnúť,“ odcitovala svoj zdroj Pluska.

Čítať viac...
Nahor