Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V Dobrom ráne sa predstavila nová moderátorská dvojica. Ostane natrvalo? (aktualizované)

Dobré ráno dnes po prvý raz odmoderovala nová moderátorská dvojica. Pýtali sme sa, či ostane natrvalo.

Bibiana Ondrejková a Miňo Urbaník vytvorili v Dobrom ráne novú moderátorskú dvojicu. Zatiaľ nie je isté, ako často bude dvojica striedať dva moderátorské páry, ktoré sú súčasťou relácie od jej počiatku.

AKTUALIZOVANÉ: U televízie Joj sme zisťovali, akú úlohu zohráva nová moderátorská dvojica v Dobrom ráne. Televízia vylučuje, že by Ondrejková s Urbaníkom mali nahradiť niekoľko z kmeňovej štvorice moderátorov. Zatiaľ s novou dvojicou ráta len počas prázdnin. „Počas dovolenkového obdobia rozšírime tím našich stabilných moderátorov magazínu Dobré ráno o novú dvojicu. V auguste vždy vo štvrtok bude Dobre ráno pripravovať Bibiana Ondrejková a Miňo Urbaník,“ vyjadrila sa hovorkyňa Joj Lucia Kulihová.

Bibiana Ondrejková bola tvárou Joj v projekte Ochrancovia, kde hrala stabilnú postavu. Herečka a moderátorka sama vo vysielaní Dobrého rána podotkla pri debate o jednej z akcií, že sa na nej chystá „hájiť farby televízie Joj“. Ondrejková sa v posledných rokoch najviac objavuje vo vysielaní Dvojky RTVS. Miňo Urbaník je bývalý rozhlasový moderátor, ktorý je aktuálne programovým riaditeľom v Anténe Hitrádio. Od júla je majiteľom tohto rádia Peter Korbačka z J&T Private Equity Group. Joj má dobré vzťahy aj s jeho bývalou manželkou Evitou Urbaníkovou.

Nová moderátorská dvojica Dobrého rána

dobre rano bibiana ondrejkova mino urbanik 1

Televízii sa zatiaľ podľa prieskumov sledovanosti nedarí dosahovať s Dobrým ránom želané výsledky. Riaditeľ Joj, Marcel Grega, však vyhlásil, že relácia ostane v štruktúre televízie minimálne do konca roka. Joj neustále pracuje na dramaturgickom vylepšení relácie, prednedávnom, po vzore Telerána, pribudla aj animovaná rozprávka.

Čítať viac...
Nahor