Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Televízia

V Česko Slovensko má talent začína boj o víťazstvo: Toto sú semifinalisti 10. série!

Jubilejný ročník Česko Slovensko má talent ide do finálovej fázy, diváci budú v živom semifinále vyberať zvyšných finalistov.

Po dvanástich divadelných dieloch sa šou Česko Slovensko má talent prehupla do záverečnej fázy.

Joj s Primou tento rok obnovujú v talentovej šou realizáciu živého semifinálového kola, v ktorom dajú možnosť televíznym divákom vybrať polovicu finálových čísel, ktoré zabojujú o výhru vo veľkom finálovom prenose spoločne s držiteľmi zlatého bzučiaka.

Oba priame talentové prenosy prebehnú v rozdielny vysielací deň, než na aký boli diváci na Slovensku zvyknutí v priebehu vysielania divadelných kôl.

Ako sme už informovali, Joj aj Prima sa pôvodne rozhodli pri vysielanie Česko Slovensko má talent spoločne v sobotnom prime-time, čomu prispôsobili aj dátumy živých prenosov. Joj však po začiatku vysielania Talentu jeho deň zmenila, keď po vydarenom úvodnom talentovom supervíkende nakoniec šou usadila miesto sobôt v nedele.

Semifinále Česko Slovensko má talent sa naživo na Jojke aj Prime uskutoční najbližšiu sobotu 19. novembra, veľký finálový prenos prebehne o týždeň neskôr v sobotu 26. novembra.

Semifinále 10. série Česko Slovensko má talent prinesie desať súťažných vystúpení.

Boj o postup do veľkého finále nahustený, keď na konci prenosu dobrú správu dostanú len traja súťažiaci. Pridajú sa k piatim súťažiacim a skupinám, ktoré v priebehu kastingov získali zlatý buzzer.

V semifinále 10. série Česko Slovensko má talent zabojuje o postup do finále táto desiatka súťažiacich. Pri každom mene nájdete aj odkaz na ich kastingové vystúpenie.

Obinn Magic (vystúpenie)

Artur & Esmira (vystúpenie)

Pyroterra (vystúpenie)

Júlia Masnicová (vystúpenie)

Opera Trio (vystúpenie)

Movement Studios (vystúpenie)

Zdeněk Barnett (vystúpenie)

Tiny Beat (vystúpenie)

Keiichi Iwasaki (vystúpenie v Britain´s Got Talent)

Nikola Kusendová (vystúpenie)

 

Čítať viac...
Nahor