Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V Českej Súdnej sieni budú účinkovať aj hlavné tváre z Jojky! Ktorá odmietla hrať v češtine?

Joj Barrandovu vypomôže aj hercami.

Prvý projekt Františka Borovského v českom Barrandove, obdoba Súdnej siene z Joj, bude ešte slovenskejšia. Okrem toho, že sa česká televízia dohodla s Joj na výrobe relácie v ateliéroch na Kolibe a pod jej licenciou, obsadí do nej aj tváre z jojkárskej verzie.

V českej mutácii Soudkyně Barbara sa majú objaviť dve hlavné tváre zo Súdnej siene. Nakoľko sa pozícia sudcu v relácii Barrandovu nemení, je jasné, že si zahrajú advokátov.

Joj nám už potvrdila, že sa v projekte Soudkyně Barbara bude objavovať Renáta Názlerová. Tej sa na Slovensku dostalo najväčšej pozornosti po tom, čo ju Joj angažovala ako moderátorku talkshow Supermama. Napriek tomu, že má Názlerová za manžela Čecha, Barrandov prekvapivo súhlasil, že hrať bude v slovenčine. Nakoľko to českí diváci príjmu, je otázne.

Druhým menom zo Súdnej siene, ktoré sa bude objavovať aj v českej verzii, je Jaroslav Mendel. Ten hral dlhší čas v minulosti v Súdnej sieni rovno sudcu, neskôr televízia ponechala len sudcovskú dvojičku Janku Buršákovú a Jaroslava Penca. Mendel však nepotrápi tých českých divákov, ktorým začína byť slovenčina cudzia. Nakoľko už mnoho rokov žije v Česku, „mluvit“ bude po česky.

Foto: Barrandov, Soudkyně Barbara, Simona Prasková

Čítať viac...
Nahor