Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Uži si koncert Saragossa band a odvez sa na novučičkom BMW!

Už iba dva týždne majú záujemcovia na to, aby si kúpili lístky na Megakoncert Saragossa band, ktorý sa postupne vypredáva.

Organizátori neustále pridávajú nové a nové bonusy, najnovším je správa o tombole, vďaka ktorej sa jeden z prítomných odvezie na novučičkom BMW radu 1, ktoré poskytol autorizovaný predajca RIJA – Bavaria Nitra!

Megakoncert Saragossa band sa už nezadržateľne blíži! Kapela odštartuje Nitrianske kultúrne leto presne 28. júna, samotnému koncertu bude predchádzať veľkolepá discoshow Rádia Anténa. Okrem najlepšej oldies diskotéky návštevníkov koncertu organizátori potešia aj skvelým občerstvením v stánkoch priamo v nitrianskom amfiteátri, čo sľubuje, že záujemcovia o občerstvenie sa nebudú musieť tlačiť a čakať v dlhých radoch.

Najnovším prekvapením pre návštevníkov zo strany organizátorov je vyhlásenie tomboly. Zo všetkých tombolových lístkov sa po koncerte bude žrebovať niekoľko vecných cien, pričom absolútny víťaz si vezme na 5 dní novučičké BMW radu 1. Bude sa ním môcť priamo z koncertu odviezť, nemusí sa však obávať toho, že by si chcel dať na koncerte s kamarátmi napríklad pivo. Organizátori mysleli aj na to, a tak bude na mieste prítomný šofér, ktorý víťaza v takomto prípade odvezie až domov, kde mu vozidlo odovzdá na 5 dní užívania. Ďalšími cenami v tombole budú napríklad pečené prasa od reštaurácie Zlatá sviňa či wellness víkend v hoteli Zlatý kľúčik. Výťažok z tomboly bude venovaný nepočujúcim z chránenej dielne Effeta v Nitre, ktorá sa snaží poskytnúť sluchovo postihnutým ľuďom rovnaké možnosti a pomoc pri plnej integrácii do zdravej spoločnosti.

Lístky na koncert Saragossa band sú v predaji v sieti Ticketportal: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19491. Zakúpiť ich možno do 27. 6. za 12,99 eur, občania s trvalým pobytom v meste Nitra si môžu lístky kúpiť za zvýhodnenú cenu 11,99 eur. V deň konania na mieste bude cena lístka jednotná, 14,99 eur.

Čítať viac...
Nahor