Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Je to oficiálne: Búrlivé víno pokračuje siedmou sériou! Nakrúcanie už začalo

Líder potvrdil informácie portálu Mediaboom.sk.

Markíza už zoficiálnila správy, s ktorými prišiel portál Mediaboom.sk, keď potvrdzuje pokračovanie Búrlivého vína aj pre siedmu sériu. Tento rok upadajúci seriál, ktorý v aktuálnej sezóne dosahuje podpriemery lídra, bude napriek nemalým nákladom televízia financovať aj naďalej. V súčasnosti už nakrúca časti pre ďalší rok.

Aj tentoraz, podobne ako v priebehu jari, sa otvárajú špekulácie o tom, do akého slotu Markíza Búrlivé víno v novej sezóne nasadí. Nielenže samotný seriál nedosahuje ani priemery stanice, veľký problém televízia zažíva o 18-tej, kde sa jej neuchytila Kukučka a ešte viac prepadávajú Rodinné prípady. Markíza bude musieť prísť na podvečernú hodinu s novým plánom.

Búrlivé víno pritom nemá výtlak po ôsmej večer, nedá sa očakávať jeho vzkriesenie v budúcom roku. Tento rok mu nepomohlo viacero zásahov. Seriál však stále môže byť záchranou accessu. Jeho stabilná základňa dosahuje úroveň okolo 6 ratingov, pod ktoré ani v silnej konkurencii nepadá. Momentálne sa Markíza o 18-tej prepadáva pod štyri ratingy. Je však otázne, či by si vínna sága preniesla do skoršieho času väčšinu divákov, ktorých je v tom čase pri obrazovke celkovo menej.

Samotné pokračovanie Búrlivého vína je pre viacerých prekvapením. V ostatnom čase sa na jeho adresu sype vlna kritiky podporená upadajúcimi číslami. Za jeho pokračovaním by podľa informácií z prostredia televízie mohli stáť aj snahy Markízy o udržanie si niektorých hercov vo svojich radoch. Mnohé mená si takto poisťovala angažovaním do Kukučky, nakoniec plán skončil fiaskom. Búrlivé víno je k tomu stále pre televíziu silná značka, s ktorou sa jej môže ťažko lúčiť. Joj mala takto problém ukončiť Panelák.

S novou sériou Búrlivého vína by mohlo dôjsť k zásadnej zmene, keď sa opäť začínajú otvárať debaty o odchode Nely Pociskovej zo seriálu. Tá k tomuto kroku inklinovala už minulý rok, televízia ju ale prehovorila v seriáli ostať. V ostatnom čase sa v seriáli dejú veľké herecké zmeny, na začiatku roka pribudol Vlado Kobielsky, na jeseň Tomáš Maštalír, naopak, nešťastne odišiel Milo Kráľ, ktorého by tvorcovia pravdepodobne radi po neúspechu Kukučky vrátili do deja, no nemôžu.

Čítať viac...
Nahor