Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza má už pred štartom natočenú prvú sériu Dobré vedieť! Pozrite si nové zábery zo šou

Televízia vyrobila niekoľko desiatok častí, uvidí, ako sa chytia.

Všetky plánované epizódy novinky Dobré vedieť by mala mať Markíza natočené ešte pred spustením šou. Hovoria o tom zákulisné informácie z prostredia televízie, podľa ktorých líder nárazovo vyrobil celú prvú sériu a teraz bude čakať, ako novú šou príjmu diváci.

Ako je už známe, Dobré vedieť! chce Markíza uviesť v druhom večernom slote o 21:45, konkrétne od 17. mája v utorky a štvrtky. Zábavná šou bude od začiatku pripomínať viaceré známe programy. Moderátor Rasťo Sokol bude sprevádzať súťažou, v ktorej proti sebe bojujú dva tímy so stabilnými kapitánmi – sú nimi Juraj Kemka a Robo Jakab. Súčasťou tímu je okrem nich vždy aj jedna celebrita. Špeciály v zahraničí využívajú ako hostí viac osobností, napríklad ako Milujem Slovensko.

Nakoľko televízia nárazovo vyrobila hneď niekoľko desiatok epizód Dobré vedieť!, nebude prekvapením, ak má v pláne vysielať ju aj počas leta. V prípade pravidelného avizovaného nasadzovania dvakrát do týždňa by do konca júna odvysielala približne 14 dielov. Natočené epizódy by jej v podobnom nastavení mali vyjsť aj celé leto.

Markíza v prvej reportáži k Dobré vedieť! ukázala viaceré zábery z novej šou

Čítať viac...
Nahor