Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Už aj Aktuality.sk majú redakciu v Bratislave. Chcú ďalej rásť

Spravodajský portál Aktuality.sk spustil 2. 3. 2015 svoju redakciu v Bratislave. Zároveň s tým rozšíril aj svoj tím edítorov a reportérov. Peter Bárdy, okrem pozície šéfredaktora, zastrešoval aj celý projekt presunu Aktuality.sk zo Žiliny do Bratislavy.

Tento strategický krok je logickým posunom. Redakcia Aktuality.sk chce týmto presunom svojim čitateľom  ponúkať ešte viac exkluzívny a nezávislý obsah, otvárať témy podstatné pre spoločnosť a dávať čitateľom široké spektrum kvalitne spracovaných informácií. Jej cieľom je vytvoriť silný žurnalistický tím, ktorý bude bližšie k aktuálnemu celospoločenskému dianiu.

Peter Bárdy, šéfredaktor Aktuality.sk: „Mediálny trh zažíva v ostatných mesiacoch turbulentné obdobie, čo sa odrazilo aj pri vytváraní redakčného tímu. Som nesmierne rád, že budem spolupracovať práve s tými ľuďmi, s ktorými sme našli spoločnú reč. Všetkých nás motivuje a inšpiruje vízia našich plánov do budúcna. Verím, že rok 2015 bude pre Aktuality.sk, nášho vydavateľa, a všetkých našich čitateľov dôležitý rok – v tom najpozitívnejšom zmysle slova.“

Aktuality.sk patria do portfólia vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia, ktoré vlastní švajčiarsko-nemecký vydavateľský dom Ringier Axel Springer Media AG a minoritným vlastníkom je Milan Dubec. Je vedúcou integrovanou multimediálnou korporáciou v strednej a východnej Európe.

Čítať viac...
Nahor