Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Utorok začína byť pre Joj problém, nízko už aj Naši! Dobre vedieť po prepade posilnilo

Utorok pre Markízu znamenal opačný trend ako v predošlé dva dni, medzitýždenne značne podrástla.

Komediálnemu seriálu Naši po silnej jari jeseň nevychádza. Najnovšie sa prepadli na svoj najhorší výkon od štartu, keď mali padnúť pod päť ratingov s podielom len pod 14 %. Značný pokles zaznamenali po tom, čo sa ustálili okolo šiestich ratingov. Ani tentoraz sa k tomu nedarilo špeciálu Uhádni môj vek, neuspel s podielom nad 12 %. Po minulom týždni, kedy spadlo Dobre vedieť!, si Markíza napravila chuť, šou totiž v utorok podrástla nad osem ratingov s podielom pod 24 %. Rovnaký share uhrala aj reprízová časť. Nikto nie je dokonalý na Jednotke získalo podiely nad 16 % v 12+ a v komerčnej cieľovke pod 12 %.

Na menších staniciach začali večer tradične najvyššie Profesionáli, dostali sa na 7 %, Dr. House na Doma podliezol 5 %. Následne skočili zas klasicky nahor Vymenené životy, uhrali vyše 7 a až pod 11 %. Rituál na Plus prekročil 5 %, Nebezpečný náklad na Dajto získal 4 %. Kriminálky CSI sa mali hýbať nad 3 a 4 %.

Joj stratila už podvečer, kedy klesla Moja mama varí lepšie ako tvoja na podiel nad 19 %, Búrlivé víno sa priblížilo s podielom vyše 18 %. Súboj hlavných spravodajstiev bol vyrovnaný, o minimum mali ratingovo navrch Noviny, v podieli uhrali vyše 24 %, Televízne noviny boli blízko 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor