Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Utorok vyrovnaný, Najväčší víťaz a Nikto nie je dokonalý vedľa seba! Moja mama už stúpla k priemeru Joj

Neúspešný projekt Markízy o chudnutí sa blíži do finále, Joj drží s reprízovými vydaniami svojej šou obdobnú úroveň.

Najväčší víťaz pred finále klesol. Šou minulotýždňový nárast nepotvrdil a spadol o takmer rating na 5,3 % s podielom 16,7 %. Joj bola s reprízou Nikto nie je dokonalý hneď vedľa ratingom 5,2 % a podielom 16,6 %. Aj v druhej polovici večera boli obe stanice vyrovnané, Rodinné prípady aj Heslo zhodne neuspeli s podielom cez 13 %.

Na menších staniciach zabodovalo Dajto s filmom Zabijakov osobný strážca a podielom cez 8 %, Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo okolo 6 a 7 %. Výrazne v druhej časti večera uspela aj Wau, ktorej kriminálky postupne rástli od 4 ku 5 a až na takmer 8 %. Labyrint: Zhorenisko na Plus uhralo takmer 5 %.

Rodinné prípady v utorok dosiahli share takmer 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa prvýkrát nadýchla s podielom okolo 16 %. Dosiahla už tak na priemer Joj. Televízne noviny získali 27,5 %, Noviny vyše 20 %. Celkovo ich však videlo takmer 420-tisíc divákov, kým Televízne noviny 365-tisíc. Celkovo najviac divákov z celého dňa mali Najlepšie počasie a Noviny Joj, v komerčnej cieľovke zas boli najvyššie Počasie Markízy a Televízne noviny.

Čítať viac...
Nahor