Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Utorok už vyrovnaný, Semafor na úrovni Najväčšieho víťaza! Oteckovia a Noviny naďalej dominujú trhu

Nový seriál Semafor všetkých divákov zo štartu neudržal, utorňajšie programy Markízy a Joj sa dorovnali.

Najväčší víťaz si po minulotýždňovom slabom výkone polepšil. Aj keď ratingovo stúpol iba minimálne a naďalej sa hýbal okolo 6,5 %, podielovo pri menšom počte divákov pri obrazovke už stúpol na taker 20 %. Semafor, naopak, oproti štartu stratil takmer jeden a pol ratingu, pozrieť si ho malo 6,7 % divákov, druhú časť s brejkom naviac 5,8 %. Podielovo sa s oboma časťami hýbal okolo 18,5 %. V druhej polovici večera Dobre vedieť atakovalo 21,5 %, Vlci prepadli výkonom len okolo 12 %.

Z menších staníc bola najvyššie Plus s filmom Nabúchaná a podielom pod 7 %, nová telenovela Doma Nikdy ťa neopustím nevyskočila ani v druhý deň, hýbala sa okolo 4,5 a takmer 5 %. Dajto s filmom Reč peňazí malo atakovať 4 %, preskočila ho Wau s Vtierkou Castle pri podieli pod 5 % a tiež so CSI New York pri podieli takmer 4,5 %. Za sklom kleslo, šlo len cez dvojku.

Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stali Oteckovia s vysokým ratingom až 11,5 % a podielom pod 37 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja mala prekročiť 15 %. Televízne noviny ako dvojka dňa podliezli 30 %, Noviny si mali pripísať 23,5 %. V celkovom publiku sa práve Noviny stali programom dňa s najväčším počtom divákov, mali ich vyše 620-tisíc. TN-ky si malo vybrať 610-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor