Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Utorok ostáva pre vlažnú Zámenu manželiek, Nikto nie je dokonalý s poklesom! Opäť sa pripomenul futbal

Medzi spravodajstvami po čase odskočila s Televíznymi novinami Markíza.

Zámena manželiek sa s nástupom extrémnejších českých vydaní aj o 20:30 o niečo dvihla. Tento týždeň síce poklesla, uhrala vyše 5,5 ratingu, čo znamenalo obdobný podiel ako pred týždňom takmer 19 %. Nasledujúca časť prekročila 19 %. Joj s Nikto nie je dokonalý klesla medzitýždenne výraznejšie na 4 ratingy s podielom len pod 14 %, Heslo bolo ešte hlbšie, keď prepadlo výkonom pod 12 %. Televíziám zakonkurovala Dvojka s predkolom Ligy majstrov medzi Legiou Varšava a víťazným Spartakom Trnava pri podieloch takmer 8 a až pod 12 %.

Z menších staníc bola ešte pred futbalom najvyššie Plus s Profesionálmi a podielom 6,5 %, následne s Kuriérom 4 uhrala necelých 5,5 %. Doma bola vyššie s Nikdy ťa neopustím a podielmi 5,5 a 6,5 %, uspel aj predchádzajúci Monk s 5,5 %. Na odstrel na Dajto uhralo 5 %, Wau s kriminálkami získala takmer 3, necelých 4,5 a vyše 6 %.

Rodinné prípady sa dostali pod 24 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa blížila ku 11,5 %. Odskočiť sa podarilo aj Televíznymi novinám, ktoré sa dostali až na 27 %, Noviny zaostali len s takmer 19,5 %. Celkovo si ich vybralo 350-tisíc divákov, TN-ky im neboli ďaleko s vyše 330-tisíc divákmi. Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stali Športové noviny pred počasím Markízy, celkovo vyhralo deň Najlepšie počasie pred Novinami Joj.

Čítať viac...
Nahor