Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Ut 30.6. – Štartujú seriálové novinky podľa slávnych a úspešných predlôh

Markíza spúšťa úspešný seriál vychádzajúci zo slávneho románu Alexandra Dumasa, Joj zas sériu na motívy úspešnej filmovej série Taxi.

Mušketieri, Markíza, utorky a štvrtky o 20:30
Synopsa prvých dvoch častí: Kapitán Treville posiela najbystrejších a najlepších mušketierov kráľovského regimentu, aby našli zmiznutého mušketiera, ktorý nesie dôležité listy v mene kráľa Ľudovíta. Kardinál Richelieu však plánuje posilniť svoju politickú moc a snaží sa sabotovať dobré meno mušketierov. Bude mať kardinál s pomocou krásnej a nebezpečnej Milady opraty vo svojich rukách alebo sa podarí mušketierom ochrániť kráľa a krajinu?

Notorický kriminálnik Vadim sa snaží strpčiť život orgánom, ktoré ho uväznili. Keď zorganizuje obrovské nepokoje, je na mušketieroch, aby ochránili tých, ktorých sa Vadim snaží zničiť. Odhalia mušketieri jeho plán včas a zastavia tak ohrozenie monarchie? A dokáže neskúsený d’Artagnan, že je hoden stať sa mušketierom alebo je jeho lojalita inde?

Taxi Brooklyn, TV JOJ, utorky a štvrtky o 21:40
Caitlyn „Cat“ Sullivanová (CHYLER LEIGHOVÁ) je mladá, sympatická newyorská policajná detektívka, ktorá pôsobí v nebezpečnom Brooklyne. Je jedným z najlepších policajtov New Yorku, ale smola ju pripravila o vodičský preukaz. Keď pri automobilovej naháňačke za bankovými lupičmi havarovala, rozbila policajný voz a zranila svojho kolegu Esposita, nadriadený jej dočasne zadržal vodičské oprávnenie. Haváriu policajného voza vyšetruje agent FBI Gregg James (BILL HECK), jej bývalý manžel. Taxikár Leo Romba (JACKY IDO), ktorého Caitlyn zatkla, pretože ho považovala za komplica lupičov, však svedčí v prospech detektívky a presvedčí FBI, že za autonehodu Caitlyn nenesie žiadnu zodpovednosť. Zároveň Leo ponúkne Caitlyn svoje služby – môže jej robiť šoféra v čase, kedy bude bez vodičského preukazu.

A tak newyorská detektívka bez vodičáku Cat Sullivanová spojí svoje sily s brooklynským taxikárom Leom Rombom, vynikajúcim šoférom, ktorý pochádza z Marseille. Chladnokrvný francúzsky imigrant Leo sa stane jej vodičom, konzultantom a najlepším pomocníkom pri riešení ďalších prípadov.

Caitlyn s novým partnerom úspešne pokračuje v plnení svojich služobných povinností, ale popri tom, tajne a neoficiálne, zbiera nové dôkazy k odloženému a nevyriešenému prípadu vraždy svojho milovaného otca, dôstojníka newyorskej polície, ktorého popravila talianska mafia – zločinecký gang mafiánskeho bossa Luka Capellu. Prípad otcovej vraždy chce dotiahnuť do konca, aby sa vinníci zodpovedali pred spravodlivosťou a boli potrestaní.

Čítať viac...
Nahor