Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Ut 1.4. – Žiadny prvoaprílový žart, Joj do prime-time presúva kriminálku z neskoršieho slotu

Joj do prime-time zaraďuje kriminálku, ktorej niekoľko sérií odvysielala v neskoršom čase. Krimi seriál Vtierka Castle dostal svoje stabilné miesto v stredy v čase po 22:30, no jeho 6. séria dostane oveľa lukratívnejšie nastavenie. Pre slabú výkonnosť pôvodného seriálu Vdova Jojka zaraďuje na utorky o 21:30 Vtierku Castle, Vdovu posúva až za akvizičný seriál. Okrem stredy tak bude krimiseriálu patriť už aj utorok.

Prvá časť šiestej série Vtierky Castle začne zásnubami. Castle šokoval Beckettovú nečakanou žiadosťou o ruku a krásnym prsteňom. Jej odpoveď znela áno, aj keď medzi nimi práve doznievali dozvuky roztržky. Castle sa urazil, keď mu Beckettová zamlčala, že sa zaujíma o miesto v úrade generálneho prokurátora a bola už aj na pohovore v hlavnom meste.

Beckettová odlieta do Washingtonu, kde nastúpi do úradu generálneho prokurátora a začína tréning v FBI. Je to prominentné miesto a významná funkcia, ktorá priťahuje pozornosť médií a publicitu. Už čoskoro jej pridelia nový prípad. Niekto sa vlámal do vysoko zabezpečenej federálnej budovy a ukradol bezpečnostné kódy. Krádež kódov však bola len kamufláž na odpútanie pozornosti od skutočného zámeru zločincov. A tak sa stane, že keď Castle priletí do Washingtonu pomôcť vo vyšetrovaní, otrávi sa jedovatým plynom…

Čítať viac...
Nahor