Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Urobili jej to naschvál? Markíza zverejnila zákulisnú kritiku Studenkovej: „Je to protivná, odporná, hnusná žena!“

Markíza ostatný víkend odvysielala zábery, na ktorých Zdena Studenková veľmi ostro kritizuje známu českú osobnosť.

Herečka Zdena Studenková je známa svojím perfekcionizmom a tiež úrovňou, ktorú pri jednaní s ňou vyžaduje aj od ostatných. Keď sa jej však dostatočného prístupu nedostáva, končí to aj tak ako v prípade jej kauzy so Sajfom.

Tento raz Studenkovú nenahneval muž ani Slovák. Kamera Smotánky ju natočila, ako si zaspomínala na svoju dávnu skúsenosť s jednou z „kolegýň zo šoubiznisu“, ako známu osobnosť Markíza popísala. „Inač, ona je hrozne protivná. Ja som s ňou robila, dvakrát si ma zavolala do tých … Ja som sa tak tešila, ja som bola úplne hotová, že idem k …skej. Teraz nabrífovaná som bola, historky nachystané, všetko. Ona prišla. Hodinu pred tým som sa s ňou mala stretnúť, rozprávať sa s ňou o témach, vy…la sa na mňa. Vy…la sa na mňa, teraz prišla dovnútra a jediné, čo hneď zbadala, povedala: Máte hezký vlasy. Proste bola odporná, odporná. To je tak hnusná žena,“ prepísala Studenkovej slová Markíza.

Televízia sa pri príspevku tvárila, že meno českej osobnosti, ktorú Studenková tak ostro skritizovala, nechce prezradiť. Ak by však Markíza naozaj chcela meno utajiť, musela by vycenzúrovať aj Studenkovej ústa. Z nich totiž diváci jasne odčítali, o koho ide.

Studenková na zázname hovorila o programe Banánové rybičky, do ktorých bola podľa databázy Imdb.com pozvaná v rokoch 2002 a 2004. Zo Studenkovej úst taktiež ide odčítať, že „bola hotová“ z návštevy „Haliny Pawlowskej“Televízia totožnosť kritizovanej osobnosti naznačila aj pri samotnom upútavaní na šot, kde použila záber na Pawlowskej charakteristické bujné poprsie. Šot nájdete v tejto epizóde Smotánky v čase od 25:16.

Čítať viac...
Nahor