Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Urobí Markíza radikálne rozhodnutie? Búrlivé víno kopíruje čísla vlaňajšieho prepadáku!

Búrlivé víno je už na tom rovnako ako vlani problematická Kukučka.

Naťahovanie životnosti Búrlivého vína sa Markíze minimálne druhý polrok po sebe nevypláca. Aj keď niekdajší pilier jej začal klesať už minulý rok, pričom na jeseň dosahoval len na priemery stanice, nebolo na tom horšie ako súčasná posila hlavného času Markízy. V septembri 2015 totiž dosahovalo Búrlivé víno porovnateľné výsledky ako v súčasnosti Dobre vedieť!.

O rok neskôr sa už však Búrlivé víno porovnáva s vlaňajším prepadákom lídra. V súčasnom nastavení o 18-tej totiž jeho výkony kopírujú čísla minuloročnej Kukučky, s ktorou Markíza stratila trpezlivosť uprostred októbra. Náhle ju presunula na Doma, kde dovysielala zvyšné časti. V pláne už pritom mala aj druhú sériu, nakoniec musela predčasne ukončiť aj tú prvú.

Markíza má na Búrlivé víno ako niekdajší klenot slabosť. Drží si vďaka nemu aj viacerých hercov, ktorým by po zrušení seriálu musela hľadať angažmán, ak by o nich nechcela prísť. Je tak otázne, či v prípade pokračovania súčasných výkonov Búrlivého vína urobí televízia radikálne rozhodnutie či ďalšiu zmenu v jeho nasadení. Vlani pri podobných číslach Kukučky zakročila.

Už teraz však seriál stratil svoju povesť, ktorá z neho robila jeden z najúspešnejších slovenských seriálov v histórii. S jeho značkou sa k tomu ďalej prestávajú spájať viacerí herci, po Tomášovi Maštalírovi odchádza zo seriálu aj Henrieta Mičkovicová, ktorá v Búrlivom víne hrala od začiatku. Po Paneláku je to tak druhý denný seriál, ktorý opúšťa v jeho priebehu, pričom stvárňovala jednu z hlavných postáv. Z Búrlivého vína odišla aj kľúčová tvár Nela Pocisková. Vo svojich lepších časoch práve vínna sága nalákala viaceré tváre Joj resp. niekdajšieho konkurenta Paneláku.

Čítať viac...
Nahor