Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Úprimný odkaz Slovákov celebritám: Tieto nám už lezú nervy!

„Malinová“ víťazka ankety bude jednou z hlavných tvárí tanečnej šou Vila Rozborila.

Súťažná šou Jednotky 5 proti 5 neobchádza ani šoubiznis a kým pri väčšine otázok sa môžu slovenské osobnosti z výskytu v prieskume tešiť, pri niektorých otázkach si želajú presný opak.

Táto situácia nastala aj v stredajšom vydaní relácie, kedy sa sto Slovákov televízia opýtala na meno celebrity, o ktorej zmienka im lezie najviac na nervy. Zlatú malinu v miniprieskume získala Eva Máziková, ktorá irituje 21 zo 100 Slovákov. Už od marca sa pri tom stane členkou poroty tanečnej šou Joj, Tanec snov.

Máziková sa na čelo prieskumu „prebojovala“ len tesne, keď jediný bod na ňu stratila ďalšia speváčka Sisa Lelkes Sklovská. Aj tá dostáva veľký priestor na obrazovke Joj, keď si dobré vzťahy urobila aj vďaka účasti v šou X Factor.

Na treťom mieste tabuľky sa umiestnila dlhoročná tvár Markízy, moderátorka Smotánky Erika Judínyová. Jej meno spomenulo 15 zo 100 Slovákov. Až na štvrtom mieste s veľkou stratou sa umiestnila Nora Mojsejová, ktorá tak stráca aj na popularite v negatívnych tabuľkách. Spomenulo si na ňu 9 zo 100 Slovákov.

Samotní súťažiaci v 5 proti 5 však odhalili iba spodnú časť tabuľky. Medzi osobnosťami, ktoré sa v tabuľke neúspešne pokúšali nájsť, bol aj raper Ego pre jeho kauzu CTčko.

5 proti 5 prieskum celebrity

Foto: Markíza, Joj

Čítať viac...
Nahor