Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

UPC rozšírila ponuku staníc, Senzi však nezaradila

Spoločnosť UPC od 2. septembra rozšírila programovú televíznu ponuku o sedem nových TV staníc. Ide o stanice STV2 HD, Dajto HD, ČT D/ ČT art, Animal Planet HD, CNBC, Crime & Investigation a Fightbox HD. 

 

„Cieľom spoločnosti UPC je ponúknuť zákazníkom všetky výhody digitálnej televízie, vrátane širokej škály atraktívnych programov. Zaradením nových staníc spoločnosť UPC opätovne potvrdzuje svoje úsilie poskytovať žánrovo a jazykovo rozmanitú programovú ponuku, s prihliadnutím na požiadavky a predstavy zákazníkov. Zákazníci si môžu byť istí, že digitálna televízia UPC je najpohodlnejšou a najľahšou cestou, ako sa dostať k tej najzaujímavejšej televíznej ponuke v najvyššej technickej kvalite,“uviedol generálny riaditeľ spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Zvláštne pritom je, že operátor slovenským divákom ponúkol ďalší kanál českej verejnoprávnej televízie a niekoľko zahraničných programov, ale nezaradil do svojej ponuky najnovšiu slovenskú stanicu Senzi, ktorá začala vysielať 1. septembra. Naopak, vo svojej ponuke má obdobnú českú stanicu Šlágr TV.

Stanice STV2 HD, Dajto HD a ČT :D/ ČT art sú v digitálnej káblovej televízii zaradené do základného balíčka Entry, a stanice Animal Planet HD a CNBC sú súčasťou najobľúbenejšieho balíčka Basic. Stanica Crime & Investigation je zaradená do balíčka Plus a stanica Fightbox HD do balíčka Filmbox.

Nová stanica českej verejnoprávnej televízie ČT :D/ ČT art ponúka vysielanie pre deti od 4 do 12 rokov (od šiestej ráno do dvadsiatej hodiny večer), a vysielanie zamerané na kultúru a umenie (od dvadsiatej do druhej hodiny rannej). CNBC predstavuje jednu z najpopulárnejších spravodajských staníc, ktorá je zameraná najmä na finančné a podnikové informácie z celého sveta, a stanica Crime & Investigation prináša obľúbené kriminálne seriály a dokumenty. Nové HD stanice ponúkajú vo vysokom rozlíšení vysielanie verejnoprávneho kanálu STV2, slovenskej televízie zameranej na mužské publikum s názvom Dajto, športového kanálu orientovaného na bojové umenia Fightbox a stanice o zvieratách Animal Planet.

Čítať viac...
Nahor