Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

UPC oslavuje 15 rokov, pre zákazníkov chystá prekvapenie!

Spoločnosť UPC Broadband Slovakia, s.r.o. toho roku oslavuje svoje 15. narodeniny na trhu. Za ten čas sa zaradila medzi vedúce spoločnosti poskytujúce služby televízie, internetu a telefónie. Svoje narodeniny ako aj úspešné pôsobenie na trhu sa rozhodla osláviť prozákaznícky – poskytnutím výhod pre užívateľov svojich služieb.

Spoločnosť UPC slávi svoje 15. narodeniny. Pri ich príležitosti sa rozhodla poskytnúť výhody svojim zákazníkom, vďaka ktorým má možnosť toto jubileum svojho pôsobenia sláviť. “Tešíme sa, že sa nám za tento čas podarilo vybudovať si silné a stabilné postavenie na trhu. Sme si vedomí toho, že naše úspechy sa odvíjajú aj od našich zákazníkov, a preto by sme sa im na naše výročie chceli poďakovať,” povedal Martin Miller, generálny riaditeľ UPC Slovakia, “Poďakovanie by v našom vnímaní malo smerovať ku všetkým tým, ktorí naše služby využívajú, a teda k celým rodinám.” Preto sa spoločnosť rozhodla v dvoch najväčších mestách Slovenska uskutočniť Medzinárodný deň detí v ZOO.

Košická a bratislavská ZOO a Dinoparky otvoria svoje brány na Medzinárodný deň detí, v nedeľu, 1. 6. 2014, zákazníkom UPC úplne zadarmo. Stačí, aby sa zaregistrovali na stránke UPC v zákazníckej zóne: http://online.upc.sk/zakaznicka-zona/. Vstup platí pre celú rodinu, a to 2 dospelých a 2 deti alebo 1 dospelého a 3 deti. Množstvo vstupov je obmedzené.

Návštevníci v oboch mestách sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program, v ktorom nebudú chýbať bublinová show, tanečné vystúpenie Street dance Academy Laciho Strikea, šašo, hudobné vystúpenie v podaní skupiny Los Masakros a farbičkového koncertu MIA, kúzelnícke vystúpenie kúzelníka Wolfa a Talostana. Programom bude navyše sprevádzať moderátor Róbert Kobezda v Košiciach a Matúš Krnčok v Bratislave.

Podľa slov predstaviteľov UPC nepôjde o jedinú výhodu, ktorú spoločnosť v tomto roku svojim zákazníkom ponúkne.

O spoločnosti UPC

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Čítať viac...
Nahor