Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Komerčný obsah

Unikátna novinka: Bratislavský autosalón ovládol jedinečný kvitnúci leták!

Bratislavský autosalón ovládol jedinečný kvitnúci leták!

Na autosalóne v Bratislave sa prezentuje množstvo “zelených” automobilov, ktoré sú poháňané alternatívnym pohonom. Výnimkou nie je ani stánok Hyundai, v ktorom návštevníci navyše nájdu unikátny kvitnúci leták. Zasadíte ho a vyrastie lúčny kvet.

Obľúbená automoto udalosť roka, autosalón v bratislavskej Inchebe, je v plnom prúde. Charakteristickým znakom aktuálneho ročníka je snaha o čo najviac ekologické motorové vozidlá, ktoré sú každodennou súčasťou našich životov, a tak pre našu planétu predstavujú veľkú záťaž.

Návštevníci môžu nielen spoznať množstvo nových modelov, ale aj sa dozvedieť veľa zaujímavostí o alternatívnych pohonoch, ich pozitívach či negatívach.

Stánok Hyundai ponúka hneď tri automobily s alternatívnym pohonom, a to Ioniq Hybrid, Ioniq Plug-in a Ioniq Electric. Práve posledne menované je plne elektrické auto s nulovými emisiami, vyrobené z ekologických a recyklovaných materiálov. Takýto unikátny model si zaslúžil aj unikátnu prezentáciu, o ktorú sa postarala agentúra Creo / Young&Rubicam. Návštevníci zaujímajúci sa o Ioniq Electric totiž ako sprievodný materiál dostanú leták, ktorý po zasadení do zeme vykvitne! Spomienkou na k prírode dokonale šetrné auto tak bude krásny lúčny kvet, ktorý bude tešiť, kým bude polievaný. Takýto leták je na Slovensku absolútnou novinkou, a tak, ak ho ešte nemáte, rýchlo sa na autosalón do stánku Hyundai poponáhľajte!

“Ideu sme našli v prírode,” povedal Šimon Škoviera, kreatívny riaditeľ agentúry, “Hľadali sme netradičný spôsob, ako Ioniq Electric spropagovať, a práve “živý leták”, z ktorého vyrastú kvety, perfektne vystihuje rešpekt tohto auta k prírode, jeho nulové emisie a fakt, že je vyrobený z ekologických a recyklovaných materiálov.”

Možno to bude aj netradičný leták, ktorý pomôže k tomu, aby aj na Slovensku stúpol záujem o automobily s alternatívnym pohonom, čo najviac šetrných k našej Zemi. Po tých z dielne Hyundai od začiatku tohto roka stabilne dopyt stúpa, v prípade modelu Ioniq Electric mu môže dopomôcť aj štátna dotácia vo výške 5 000 eur.

TS

Čítať viac...
Nahor